Zwierzęta duchowe

Każdy, kto dotknął materii wiedzy ezoterycznej i znalazł drogę do pracy energetycznej, wie, jak ważne jest nasze uziemienie i nasze połączenie z Matką Ziemią na naszej drodze do życia w kraju ideałów, które noszę w naszych sercach i umysłach. To odczucie w naszym ciele, jak traktujemy nasz świat fizyczny i prostotę instynktu w jego rdzeniu, który prowadzi nas do spełnionego życia. Żyjąc i oddychając, Ziemia jest kulą zmiany i absolutnej równowagi, i chociaż możemy martwić się o jej dobre samopoczucie, w skali większej niż nasza ludzka rasa, możemy być spokojni, że przeżyje swoje cudowne przeznaczenie, z nami lub bez nas, aby być świadkiem jego cykle.

Zwierzę w sobie

Oczywiste znaczenie naszego wewnętrznego zwierzęcia znajduje się na Marsie, Skorpionie i ósmym domu jego horoskopu. Jednak wydaje się, że jest coś większego, co definiuje nasze ciało w tym życiu i ta informacja znajduje się w naszym władcy wznoszącym się. Ogólne znaczenie pomoże nam zrozumieć wpływ naszej strony zwierzęcej na przebieg naszego życia, na to, jak dobrze się łączymy i pokazać nam, czy jesteśmy naznaczeni przez los, aby uznać to za nasze największe zadanie w życiu, czy nie. Pierwszy władca domu to ten, który mówi o naszej pierwotnej instynktownej naturze i misji, do której przyszliśmy.

Chociaż wskazówki ze zwierząt wymienionych w tym artykule mają nikłą szansę na to, by być absolutnym dopasowaniem do twojego skomplikowanego wewnętrznego świata, może pomóc ci poczuć kierunek, w którym twoja energia poszukuje, aby wyrazić i ujawnić się w prawdziwym świecie.

Ascendant Linijki i ich Zwierzęta

Każda planeta ma jedno zwierzę, które najlepiej by je opisało, ale wiele interpretacji ma wiele kolorów i odcieni. Nie jest łatwym zadaniem ustalenie, gdzie ukrywa się nasze przewodnictwo i zwykle wymaga lat medytacji, praktyki i uczenia się, aby znaleźć miejsce, w którym łączymy się ze światem zwierząt. Mimo to dobrze jest znać ogólną atmosferę naszego pierwszego władcy, aby lepiej zrozumieć przepływ energii, na który jesteśmy skłonni, i zacząć rozumieć, czego zwierzęta muszą uczyć.

Księżyc

Księżyc rządzi znakiem Raka, a ci, którzy urodzili się ze swoim wznoszącym się w tym znaku, mają połączyć się z naturą Dzikiego Konia. Zwierzę takie jak ta opisuje swoje poszukiwania domu w swoim własnym sercu i energię potrzebną do podążania śladami przodków, połączone z innymi poprzez emocje, w absolutnej wolności, aż znajdą miejsce do odpoczynku. Muszą biec swobodnie, czuć, jak ziemia trzęsie się pod ich stopami i szybko galopować, ale tylko tyle, na ile pozwala im ich stan serca. Piękne w swojej naturalnej scenerii, swobodne poruszanie się tam, gdzie czują się dobrze, nieokiełznane, mogą być wędrowcami bez ostatecznego celu, tak długo, jak mają stado do przynależności lub kogoś, z kim można się zbliżyć.

Mars

Aby zrozumieć naturę Marsa w życiu tych, którzy urodzili się z ich pierwszym domem w Baranie lub Skorpionie, będziemy obserwować Bison jako ich zwierzę moc. Uziemiony, silny i ciężki, jest to zwierzę ścigane i wykorzystywane do wielu celów w przeszłości. Wykorzystując każdą część żubra, aby wprowadzić ciepło, żywność i narzędzia w życie tubylców, mówi się o umiejętności pełnego dostrzeżenia potencjału realnego świata i podejścia do niego w sposób praktyczny i zaradny. Byki nie preferują towarzystwa aż do sezonu godowego, pokazując znaczenie seksualności w odniesieniu do innych. Zawsze w ruchu i zawsze głodni, muszą utrzymywać swoją energię w stałej pętli, myśląc o fizycznych potrzebach i sposobach wykorzystania materialnego świata przed czymkolwiek innym, albo mogą się odłączyć i stracić w gniewie lub niepokoju.

Wenus

Kiedy czyjaś jest w znaku Byka lub Wagi, ich zwierzęciem rządzącej planety jest Delfin. Zawsze mając na sobie uśmiech, skacząc wysoko we wszystkich akrobacjach i grając przez większość czasu, możemy rozpoznać kochającą naturę tych osób. Ich rolą w świecie jest bawić, inspirować i poruszać się, nigdy w pełni nie śpi i nie zamienia się w przyjemności życia. Delfin w zamknięciu ulega depresji, a bez towarzystwa popełnia samobójstwo. Dlatego świat społeczny i łączenie się z innymi w wolności służy jako najważniejsza predyspozycja do szczęścia osób urodzonych pod rządami Wenus. Mówiąc o specjalnym języku Wszechświata, który rozumieją, uznając ich związek ze wszystkimi innymi, płyną przez życie jako nośniki miłości i wszystkie radosne czynności.

Słońce

Kiedy myślimy o Słońcu i tych, którzy urodzili się ze swoim wznoszącym się w znaku Leo, natychmiast staje się oczywiste, że król królestwa zwierząt jest jedynym, który zasługuje na reprezentowanie ich w ich pierwotnym energetycznym podpisie. Będąc w kontakcie z Lwem, szukają sposobów na grę, śpią dwadzieścia godzin dziennie, a inni, gdy są głodni, serwują posiłki. Gotowi do walki o swoje terytorium i partnera, mają dokonywać własnych wyborów, kiedy chcą się spotkać, a kiedy nie. Świat wspiera tę naturę głównie w wiodących pozycjach, które pozwalają im dźwigać ciężar sławy i twórczej ekspresji poprzez dziecinną radość. Od nich zależy dzielnie i bez lęku podejmować śmiałe kroki i zdobywać nowe terytoria, nagradzając się w zamian za łatwość i ciepło życia.

Mars

Wznoszący się w Gemini i Pannie mówi o swoim związku ze światem zwierząt poprzez Merkurego i Wilka. To wycie i więzi społeczne definiują życie tych osób, a najprostszym sposobem ich zrozumienia są członkowie grupy, a nie osoby gotowe do wykonania. Pozornie łatwe do oswojenia, tak naprawdę nie są, chociaż mogą wydawać się każdemu przypominać o kimś innym. W swoim naturalnym środowisku mają swobodę wyboru partnera na całe życie, ale tylko kogoś równego ich zestaw wartości, przekonań i mocnych stron. Jeśli są alfą w paczce, ich partner również musi być alfą. Ci, którzy przeżyli we wszystkich środowiskach i niezwykle szybko w swoim ruchu, mogą się przystosować i rozprzestrzenić na całym świecie jako sieć uziemionej komunikacji.

Jowisz

Jowisz rządzi Strzelcem i Rybami, a kiedy pierwszy łuk domu znajduje się w tych dwóch znakach, możliwe, że duchowym zwierzęciem prowadzącym przez całe życie jest Orzeł. Dzięki silnemu zmysłowi wzroku jest to ktoś, kto jest gotów wykryć najmniejsze szczegóły z góry. Ich perspektywa daje im możliwość widzenia szerszego obrazu, latania przez życie wolne, aby polować na wszystko, co je nakarmi. Szybują samotnie, rzadko gromadzą się z innymi orłami, ale szukają partnera, z którym mogą spędzić życie. Warto zauważyć, że preferują gniazda w wysokiej pozycji i jak najbliżej wody, ponieważ dzięki temu łatwiej jest dostrzec ofiarę i wykorzystać wzrok. Stojąc w wodzie dla wzruszenia, musimy uznać, że pozostając w kontakcie ze swoimi uczuciami, widzą więcej i zbierają więcej z życia, niż gdy zaplątują się w lasy rzeczy praktycznych.

Saturn

Zwierzę, które jest przewodnikiem Saturna dla wszystkich, którzy urodzili się wraz z ich wznoszącymi się w Koziorożcu i Wodniku, może być Krukiem. Jest ptakiem zaświatów, często ukazywanym w jej czarnej wspaniałości, jak latać duszami z jednego świata do drugiego. W wielu kulturach jest uważany za stworzenie nocy i oznacza połączenie ze sprawami ciemnymi i niewidocznymi. Jest ptakiem naszej krainy snów, naszego nieświadomego świata i daje osobom urodzonym w tych znakach zdolność widzenia poza oczywistymi i akceptującymi drogami świata, które mogą wydawać się przygnębiające dla innych. Są wierzącymi i rozumieją prawa karmy, w pełni pojmując koncepcję lotu w najbardziej deszczowej, najbardziej zamieszkałej, zaśmieconej i najciemniejszej nocy tutaj na Ziemi.

Uran

Wieloryb jest zwierzęciem, które reprezentuje naturę Urana w królestwie zwierząt, jednym z mistycznych stworzeń oceanów, które wskazują na znak Wodnika. Dźwięki, które wytwarzają, mogą być postrzegane jako nasze połączenie z Wszechświatem, a ich wielkość dobrze mówi o niemożności dopasowania się do niczego małego i ograniczonego w codziennym życiu. To zwierzę przewodnictwa do różnych światów, czy to nieznanego świata zewnętrznego (ocean życia), czy też świata wewnętrznego (uwięzionego w brzuchu wieloryba). Wspierając zmiany i subtelne, ale niewiarygodnie wielkie ruchy, jest to nasze połączenie z cudowną kreatywnością Wszechświata poprzez wspaniałość umieszczoną tutaj, na Ziemi. Niezdolność powrotu do oceanu, gdy wieloryb dotrze do brzegu, kładzie nacisk na znaczenie emocji w życiu tych, którzy kierują się Uranem, ponieważ bez Boskiej miłości i wiary nie mogą poruszać się, żyć ani znajdować się w życiu.

Neptun

Neptun rządzi znakiem Ryb, a Ważka może być po prostu zwierzęciem duchowym tych, którzy urodzili się z pierwszym łukiem domowym w tym znaku. Oprócz noszenia starożytnego w całej jego urodzie, jest to subtelne zwierzę, które świeci we wszystkich kolorach i wprowadza atmosferę magii w życie innych. Pozwalając marzyć, podążać za swoim przewodnim wiatrem do kwiatu, na który mogą wylądować, prowadzi on do krainy wróżek, mistycznych stworzeń, które inspirują i żyją w niewidzialnych. Od osoby zależy uwierzenie w swoje sny, zrozumienie ich prawdziwych kolorów i zdolność do znalezienia swojego miejsca tak wrażliwego, jak w świecie, w którym się urodziły. Uważa się, że jest to zwierzę zdolne do wyleczenia wszystkich ran i siniaków, a prawdziwa wiara sprawi, że ludzie pod jego przewodnictwem będą prawdziwymi uzdrowicielami.

Pluton

Aby przedstawić energię Plutona w świecie zwierząt, a wraz z nim znak Skorpiona na swoim wznoszącym się, Salamander osiąga szczyt przez trawę w całej okazałości. Może być trujący, gdy zostanie zaatakowany, ale kontakt z Ziemią poprzez jej każdy por daje zwierzęciu specjalne miejsce w naszym świecie. Uważano, że chroni on ludzi przed złymi duchami i demonami, a jego symbolika pozwala rzucić światło na tajemnice Ziemi poprzez najgłębsze, najbardziej ugruntowane zmysły. Dając zdolność do regeneracji i odrodzenia się, duchowe zwierzę podnosi świadomość potrzebnych zmian i transformacji u innych i siebie. Intensywny w wyglądzie i ich głębokie prawdy, ci, którzy urodzili się wraz z ich przodkami w Skorpionie, powinni zbliżyć się tak blisko do Natury, jak to tylko możliwe, aby wykorzystać dar, który otrzymali.

Znaki rządzone przez dwie planety

Skorpion, Wodnik i Ryby mają po dwiema linijkami i nie zawsze łatwo jest określić, która z nich opisuje osobę, która urodziła się z takim wstępnym bliżej. Zazwyczaj ich ścieżka życiowa będzie widoczna głównie przez władcę znajdującego się bliżej Ziemi, ponieważ jest to widoczne i łatwe do uchwycenia. Jednak duchowe zwierzę związane z ich pierwotną naturą często okazuje się być planetą daleką (Uran, Neptun i Pluton), nadając wyższemu sensowi ich istnienie poprzez pierwotną naturę, jednak trudną do zauważenia.

Inne zwierzęta i interpretacje

Chociaż żyrafa dobrze mówi o innym podejściu do Jowisza, niedźwiedź polarny oznacza inną stronę Marsa, a meduza lub gołąb wprowadzają nas w kontakt z wrażliwym Księżycem połączonym z Neptunem, zwierzęta, o których pisaliśmy w tym artykule, uczą nas o podstawach charakter naszego linijki wykresu. To tylko podstawa do zrozumienia naszych instynktownych i pierwotnych potrzeb, ale aby zrozumieć naszą zdrową Jaźń, musimy pójść o wiele głębiej. To dobry początek medytować od czasu do czasu, aby ustalić, z którym zwierzęm łączy się nasza Dusza na naszej obecnej drodze, ponieważ pomaga nam to dostrzec naszą rolę w procesie, przez który przechodzimy i co musimy przyjąć, aby ukończyć lekcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.