Zdrowe wybory w życiu

Kiedy myślimy o naszych zwyczajach i codziennej rutynie, często spieszymy do szóstego domu narodzin, a to pozostawia niewiele miejsca, aby zrozumieć motyw za aktem. To dom naszej fizjologii i przejaw naszego rutyny, tak jak drugi dom opowiada o naszych preferencjach żywieniowych i naszej potrzebie konsumowania i wydawania wszystkich materialnych rzeczy w życiu. Jednak są to jedynie przejawy głębszego stanu wewnętrznego, a jeśli chodzi o sprawy przyzwyczajenia, zobaczymy, że wszystkie ukrywają się wewnątrz Księżyca i czwartego władcy domu, a nie nigdzie indziej.

Księżyc i czwarty dom

W zależności od pozycji Księżyca, planety zerkające z naszego czwartego domu i jego władcy, rozpoznajemy pewne podstawowe wzorce i możliwe problemy z własnym podejściem do ich ciała, a co za tym idzie – całe ich istnienie. Wszyscy jesteśmy istotami przyzwyczajeni i wiele nieświadomych procesów dzieje się w naszym życiu dzień po dniu, wywołując różne reakcje w naszej fizjologii, niewątpliwie wpływając na nasz stan emocjonalny i wszystkie obszary życia, które sprawiają, że czujemy się radośni, niespokojni lub niespokojni w jakikolwiek sposób.

Jeśli chcemy określić, co kryje się za czynem, musimy zawsze sprawdzić emocjonalne podstawy w horoskopie urodzeniowym, ponieważ tak jak nie powinniśmy zapominać o znaczeniu Słońca we wszystkich jego grawitujących ciepłach i chwale, nie powinniśmy myśleć Księżyca i jego symbolika równają się planetom. Księżyc jest rdzeniem wrażliwości, kontrolując ziemskie przypływy i nasze wewnętrzne Wody i oznacza pole wszystkich nawyków, które pielęgnujemy, od momentu, kiedy budzimy się rano, myjemy zęby, wybieramy nasze śniadanie, do tych z o północy jedzący i uzależnieni każdego rodzaju. Nasz Księżyc będzie mówił własnymi słowami, poprzez nasz wybór kawy lub herbaty, kierunek, w którym poruszamy naszą zupę i każdą małą i pozornie nieistotną rzecz, o której można pomyśleć, że powtarzamy każdego dnia, każdego tygodnia lub każdego miesiąca.

Nasza codzienna rutyna

Poranek to pora dnia, kiedy mamy znaleźć uziemienie. Widzimy, że nasza ludzka potrzeba oddzielenia się od planety Ziemia pokazuje w najprostszych rzeczach, na kawę, czytanie, telewizję, a nasza natychmiastowa koncentracja na naszych telefonach powoduje, że przenosimy nas do elementu Powietrza, w którym nie powinniśmy iść, Wejdź w świat świadomości obudzony i gotowy, aby rozpocząć nasz dzień. Papierosy mają ten sam efekt, podobnie jak leki i intrygujące rozmowy, które powinny czekać na inną porę dnia, abyśmy mogli zachować równowagę. Aby ugruntować się i zacząć dzień świeży i zdrowy, mamy zjeść coś przyjemnego, pić ciepłą herbatę, ćwiczyć i wykonywać całą pracę fizyczną, w tym sprzątanie domu i obowiązki, które napełniają nas świeżą energią i czystością materialnego świata żyjemy w.

Uniwersalne zdrowe wybory mają zastosowanie również do reszty każdego dnia, a nasze podejście powinno powoli zwracać się do kwestii związanych z powietrzem, gdy przygotowujemy się do snu. Środek dnia spędzamy w miejscu pracy z jakiegoś powodu, gdy podnoszona energia sprawia, że ​​jesteśmy produktywni i jesteśmy u szczytu naszej siły. Jest to również czas, kiedy nasz żołądek może szybko metabolizować jedzenie i naturalne jest, że nie będziemy potrzebować go dużo, gdy nadejdzie wieczór, a my przejdziemy do spotkań towarzyskich, zabawnych zajęć, muzyki, naszego komputera i gdy nasze ciało przygotowuje się do sen. Chociaż nie jest możliwe, aby wielu wybrało idealną kolejność, w której rzeczy zostaną wykonane, zobaczymy, że najmniejsze zmiany w naszej rutynie, szczególnie w godzinach porannych, będą miały ogromny wpływ na przebieg naszego życia i nas pobudzą do działania i gotowi stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie przynoszą nam pozostałe możliwe nierównowagi.

Dieta

Podczas gdy drugi dom może udzielać odpowiedzi na temat preferencji danej osoby, co wybierają i lubią jeść i czego unikać, jest to po prostu obraz w materialnym świecie, który łączy się z rzekami przodków, naszym genetycznym dziedzictwem i naszą skomplikowaną nieświadomością. istnienie. Zobaczymy nasze pragnienia poprzez Wenus i drugiego władcę domu, a ich aspekty służą do pokazania naszych pragnień i emocjonalnych potrzeb, które staramy się ukryć za pomocą jedzenia. Ci z nas, którzy nie są skłonni do przejadania się lub zbyt wielu niezdrowych wyborów, wciąż mogą mieć trójcę Wenus z Marsa, która pokaże miłość do spotkania, mimo że inne obszary na wykresie mogą powiedzieć, że to nie jest coś, co mogą dobrze metabolizują i zabierają swoją energię.

Nasza idealna dieta jest widoczna dzięki pozytywnym aspektom Księżyca, naszemu czwartemu władcy i najbardziej korzystnym rzeczom w ich położeniu w znaku i domu. Kwadraty i opozycje tych bytów mówią o jedzeniu, które nie sprawia, że ​​czujemy się dobrze. Na przykład, jeśli dana osoba ma kwadrat Księżyca z Marsa, powinna odłączyć się od konsumpcji pikantnego jedzenia. Sprzeciw z Mercury przyniesie więcej nieporozumień i konfliktów, jeśli zje się zbyt wiele przekąsek i nasion. Trudny aspekt z Wenus mówi o nietolerancji glutenu, kłopotach z cukrem, barwnym jedzeniu i sztucznych dodatkach.

Neptun w połączeniu z czwartym domem, jego władcą i Księżycem podkreśla naszą nietolerancję dla toksyn, a wiele osób dotkniętych tymi istotami nie poczuje się dobrze, nawet jeśli znajdują się w ciemnym pokoju lub w otoczeniu intensywnych zapachów. Neptuna zintensyfikuje wszelkie alergie i symptomy wynikające z niewłaściwego wyboru diety dla naszej fizjologii, a wszystkie złudzenia, mętność i nasza niezdolność do połączenia się ze światem rzeczywistym pochodzą głównie z jego sfery.

Jak leczyć?

Najlepszym sposobem podejścia do naszego dnia i zmian, które chcemy wprowadzić do naszej codziennej rutyny, jest wykonywanie ich krok po kroku. Wezwanie przodków będzie głośne, a nasze pragnienia będą zbyt silne, by poradzić sobie z nimi, jeśli spróbujemy zmienić wszystko naraz i nagle przejdziemy do naszych pozytywnych aspektów, całkowicie unikając pierwotnych instynktów Wenus i drugiego domu. Ludzie, którzy mają pozytywny związek Wenus z Księżycem lub niosą swój związek w horoskopie urodzeniowym, łatwiej ustalić, czego naprawdę potrzebują. W idealnym świecie naszej fizjologii wszyscy polegalibyśmy na tych dwóch jednostkach, aby przekazać nam przeczucie, czego naprawdę potrzebuje nasze ciało.

Jeśli jednak istnieje konflikt między nimi lub rozbieżność, która oddziela ich potrzeby, powinniśmy zwrócić się ku potrzebom Księżyca i zdać sobie sprawę, że Wenus działa w naszym podświadomym świecie, łącząc nas z rzeczami, których nie potrzebujemy tak bardzo, jak uważamy, że zrobić. Nie oznacza to, że Wenus powinna być w jakikolwiek sposób zaniedbana, ale nie powinna zajmować się codziennymi problemami, potrzebami i wyborami godzin na godzinę. Ta część naszego życia naturalnie należy do Księżyca. Aby zrównoważyć te wewnętrzne potrzeby, powinniśmy powoli przejść do wyborów, które są widoczne w pozytywnych aspektach naszych wrażliwych uczuć, jeść w symbolice wspierających aspektów Księżyca i naszego czwartego władcy domu, używając ich sekstetu z Saturnem, aby jeść tak samo jak musimy użyć wszystkiego, co ma do zaoferowania nasze jedzenie, lub trójcy z Jowiszem, aby przywrócić w naszym ciele substancje oleiste, tak aby całe nasze życie było gładsze.

W idealnej równowadze nasze ciało powie nam, czego potrzebujemy za pośrednictwem Księżyca, a Venus przyniesie i przywoła te materialne rzeczy, by je nakarmić. Jest to dziecko, które wszyscy kiedyś mieliśmy, dokładnie rozumiejący fizyczne potrzeby, a nasza dorosła, zmysłowa kobieta powinna je karmić zamiast dawać temu, co lubi. Wenus ma oferować oferty, różnorodność i kolor, podczas gdy Księżyc wyczuwa, co lubi i czego nie lubi. Niech twoje wybory będą wolne i czułe, świadome, że astrologia oferuje odpowiedzi na pytanie, gdzie szukać i na co zwrócić uwagę, aby oczyścić swój emocjonalny świat, rzeki przodków i wszystkie potrzeby w życiu, które nie zostały spełnione w przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.