Właściwy film dla twojego znaku zodiaka

Będąc pewnym charakterem, będziemy cieszyć się gatunkiem, naszymi filmami romantycznymi, kochającymi i czułymi, lub szorstkimi i pozbawionymi łagodnych emocji. Pośród tak wielu działań i dramatów, komedii i fantazji mamy szansę, aby wybrać i poczuć się bliżej naszej osobowości. Pomaga nam to dowiedzieć się o rzeczach, które metabolizujemy z łatwością, a te, których Słońce nie radzi sobie bardzo dobrze. Tutaj znajdziesz nasz wybór jednego filmu dla każdego znaku Słońca, który dotknie twojej podstawowej osobowości. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Przedstawiciele Aries będą cieszyć się filmami z gatunku akcji, heroicznymi zadaniami dowolnego rodzaju i filmami, które cały czas ich uwagę. Podczas gdy mogą potajemnie oglądać przeróżne romantyczne dramaty, które nie mają nawet sensu dla innych znaków, ich Słońce zostanie pobudzone przez aktywność i agresję na ekranie. Aby rozpoznać swoją wewnętrzną dwoistość i objąć przeciwstawny znak Wagi przez konflikt, powinni naprawdę oglądać Fight Club.

Kiedy szukamy odpowiedniego filmu, by Taurus mógł się nim cieszyć, musi to być historia świata fizycznego, który oczywiście zawiera w sobie magię. Pomyśl o dotyku, połączonym z podstawą do zasypiania, ale z innymi ludźmi, którzy mogą zostać oswojeni. Po akceptacji wszystkich odrzuconych, zakwestionowanych i „brzydkich” rzeczy, możemy bezpiecznie założyć, że Beauty and the Beast to idealny wybór dziś wieczorem.

Gemini będzie cieszyć się filmami akcji z intelektualnym akcentem i czymś, co pozwoli im je utrzymać przez dwie godziny. Nie będą się dobrze bawić w kinie, jeśli będą musieli poradzić sobie z emocjonalnym dramatem bez żadnych jakościowych dialogów. Muszą być zaintrygowani, ciekawi, sprawiają, że pod koniec filmu zastanawiają się nad czymś, o czym warto pomyśleć, zamiast zapominać o tym wszystkim razem. Dlaczego więc nie wybrać dziś Incepcji? W końcu pomyśl o kontroli umysłu, a zobaczysz wesoły uśmiech Gemini.

Nawet gdy Rak chce pokazać światu swoją siłę i silny wewnętrzny stan, w samotności wybierają filmy bez zbytniego strzelania, martwych ciał lub krwi. Chociaż często będą je oglądać u swoich partnerów i przyjaciół, ich Słońce potrzebuje regeneracji poprzez wiarę, magię i piękno kontaktu z ludźmi. Ich mądrym wyborem byłaby na chwilę odwrócenie się od Hollywood i wskoczenie w kałużę europejskich filmów, nieco bardziej intymne w podejściu do ludzkiej natury. Ciesz się tym wieczorem z kolorową Amelią.

Leo potrzebuje filmu z wyraźnym punktem, czymś, co skupi się na odpowiednich sprawach osobistych i rzeczach, które głęboko szanują. Gdy Neptun spadł na ich znak, ich granice są nieco zniszczone, a ich potrzeba wyjścia może zagrozić ich intymnemu światu. Potrzebują filmu, który mówi o sławie i tych, które są w centrum uwagi, a jednocześnie stawia im wewnętrzny dylemat moralny i pogonią za prywatnością. Truman Show z pewnością pomoże im zrozumieć, gdzie są ich osobiste linie.

Niezależnie od tego, czy Panna jest na polowaniu na dobrą książkę do przeczytania i porównania go z filmem, czy coś do oglądania z poświęceniem na wiele godzin, potrzebują magii, aby włączyć go do swojego życia. Choć często wybierają filmy dokumentalne i historie z życia, które oglądają, znajdują najgłębszą satysfakcję z filmów bogatych w szczegóły. Będą wybierać oczywistą fantazję nad cieniem każdego dnia, w poszukiwaniu fikcyjnej opowieści, aby oddzielić je od codziennych spraw, które podają do końca czasu. Tego wieczoru i w nadchodzących wieczorkach mogą chcieć przeanalizować, w jaki sposób mogą uratować świat i poświęcić dla większego dobra w trylogii Władcy Pierścieni.

Waga jest oznaką miłości i małżeństwa, i będą cieszyć się dobrą historią miłosną w każdej chwili, bez względu na ich obecny stan umysłu. Aby usatysfakcjonować partnera lub otoczenie, mogą oglądać filmy, które sprawiają, że czują się niecierpliwi lub niespokojni, i potrzebują trochę czasu, aby zwrócić się do wewnętrznej istoty czekającej na uwagę. Każdy przedstawiciel Libry zawsze lepiej rozumie relacje niż ktokolwiek, ale są zaintrygowani zmysłami, które do nich prowadzą i muszą nauczyć się oddzielać iluzję od rzeczywistości. Jeśli obejrzą 500 dni lata, mogą odkryć, na czym polegają ich pogoń za miłością.

Ci, którzy należą do klanu Skorpiona, uwielbiają od czasu do czasu trudny film i będą cieszyć się Willem Smithem oddającym narządy, umierającym dla słusznej sprawy, lub tymi o bohaterach wojennych, którzy walczą ze swoim PTSD – dla miłości. W dobrej historii „rozwiązanej zbrodni” znajdą humor, a nawet spokój. Są jednak w prawdziwej potrzebie akceptacji, głębokości emocjonalnej, transformacji i właściwego podejścia do wewnętrznych bitew z kwestiami serca. Aby pomóc im się trochę wyleczyć, powinni zobaczyć Maleficent.

Chociaż Strzelec może spędzić dzień w powierzchownej pogoni za odcięciem się od świata, obserwując coś pozornie bezsensownego, rozumie cel, jaki mają filmy – oddzielić nas od naszej własnej rzeczywistości i pomóc nam znaleźć nową perspektywę. Zawsze chcą intrygującej historii z niespodzianką na końcu, czymś, co nadaje filmowi cel, nawet gdy jest chaotyczny lub nudny dla ich ognistych potrzeb. Aby uwolnić się od przepływu życia i znaleźć szacunek dla rzeczy, o których pragną zapomnieć, zawsze jest Wieczne Słońce bez skazy. Ciesz się …

Koziorożec nie potrzebuje romantycznej fabuły bez faktycznych okoliczności i chce zobaczyć coś, co ma głębsze znaczenie ukryte pod powierzchnią warstwy działania. Pamiętaj, że każda z tych osób jest zawsze w niekończącej się grze akcji i konsekwencji. Ich misja zdaje się być akceptacją okoliczności, ponieważ pomaga im to zbudować umiejętność odpuszczenia kontroli, spazmów, bitew, które są z góry zgubione, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że są we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Aby pomóc im uświadomić sobie, że nie ma czegoś takiego jak żal, powinni obserwować Efekt Motyla.

Kiedy Wodnik usiądzie, aby obejrzeć film, wzbogaca ich połączenie ze światem zewnętrznym, zbiorową świadomością i Uniwersalną myślą. Będą cieszyć się działaniami, filmami wypełnionymi ruchem i światłem, efektami specjalnymi, które nie były wcześniej używane, i nie będą przeszkadzać agresji na ekranie. Mimo to, ich umysł jest w poszukiwaniu zagadek, które mówią o wyższym celu, jaki wszyscy mamy, czymś, co pozwala ocalić całą ludzkość i mogą znaleźć prawdziwą inspirację w filmie takim jak Międzygwiezdny.

Każdy przedstawiciel Ryby może zawsze oglądać komedię romantyczną, tak samo jak oni będą cieszyć się dobrym thrillerem, jeśli będą poszukiwać prawdy kryjącej się za czymś, co uważają za przestępstwo. Niestety, ich wrażliwość nie pozwala na agresję na ekranie bez konsekwencji dla ich wewnętrznego, podświadomego świata, i powinni unikać scen zbrodni, strzelających strzał i zdecydowanie unikać filmów, w których zwierzęta umierają lub torturują w jakikolwiek sposób. Aby poradzić sobie z otaczającym ich szalonym światem i odkryć w nim swoje własne miejsce bez samokrytycyzmu i pewności siebie, powinni zapoznać się z Playbookiem Silver Linings.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.