Uzdrawianie siebie

Czy znasz osobę, która nigdy nie idzie do lekarza, bez względu na to, jak zagrożone może być jej zdrowie? Jest to prawdopodobnie twój typowy uzdrowiciel, ukryty w ich własnych problemach i wyzwaniach fizjologicznych. Nigdy nie jest łatwo zbliżyć się do takiej osoby, ponieważ większość ludzi zwykle czyni to poprzez brak szacunku dla swoich zdolności, pragnień i przekonań. Jeśli znasz taką osobę, wspieraj ich w swoich wyborach zamiast przesuwać je przez płot i do pierwszego szpitala w zasięgu wzroku.

Sygnały astrologiczne

Problem z odczytami wykresów dla takich osób kryje się w przesunięciu dominacji i postrzeganiu wsparcia, ponieważ znajdą oni raczej unieruchomiony niż zdumiony, z ich główną misją życiową, aby odsłonić swoje tajemnice i zobaczyć poza przekonaniami innych ludzi. Astrolog może im na przykład powiedzieć, że ich matka była gniewną kobietą, widząc ich kwadrat Księżyca z Marsa. Mimo to mogą się mylić, nie zdając sobie sprawy, że postrzeganie uzdrowiciela idzie prosto przez serce, a plac jest inaczej wcielony i odbierany niż w „zwykłych ludziach”.

Przykładem jest wiele, ale główną sztuczką w czytaniu tych dziwnych osób jest całkowite współczucie i umiejętność słuchania. Bez wiary i absolutnego zrozumienia stają się chorzy, odlegli, zirytowani, zaczynają działać na przekór i stają się oskarżonymi, a nie tymi, którzy są prowadzeni. Aby zrozumieć, skąd to pochodzi, musimy zobaczyć delikatną naturę ich serc poprzez ich najgłębszy, wrażliwy ruch i obserwować pozycje Księżyca, Neptun i Chiron w ich wykresie, z największym zainteresowaniem.

Księżyc i Fogginess

Medycyna zachodnia, jak również każde inne podejście do „regularnego” uzdrawiania, często widziane jest przez znak Panny w połączeniu z Neptunem i dwunastym domem, jako uziemiony i wspólny wyraz wewnętrznej potrzeby, o której dyskutujemy w tym artykule. Mimo to istnieją rzadkie osoby, które nie znajdują tych klasycznych nauk, aby dopasować się do ich potrzeb, zawsze cierpiących z powodu problemów nieznanego pochodzenia, chorób i zaburzeń psychosomatycznych. Jest to typowe dla nich, że posiadają koniunkcję lub kwadrat Księżyca z Neptunem, lub jakieś dziwne połączenie ich szóstego i ósmego domu, lub znaki Panny i Skorpiona, z podejrzaną istotą Neptuna. Ta mglista fizjologia pojawia się poprzez osobiste, bliskie planety, a Księżyc iskrzy ich najbardziej wrażliwe zmysły, pokazując im drogę, której inni nawet nie rozpoznają.

Ich serca należą do świata, a wszystkie ich osobiste pogoń za uzdrowieniem zaczynają służyć innym w końcu. Księżyc i Neptun razem, Księżyc w Znakach Kawałków iw dwunastym domu, wszystkie mówią o podwyższonych zmysłach, które mogą prowadzić do samozachowania i regeneracji.

To są specjalne dusze, które pomogą ludziom z najdziwniejszą metodą, rozwiązując problemy zdrowotne u innych, zmieniając wodę, którą piją, specyficzną markę sera, którą nagle dodali do rutyny, lub unikając teściowej, która po prostu nie może zaakceptować im. Niezależnie od przypadku, odpowiedź na ich choroby ukrywa się na pierwszy rzut oka, w rzeczach, które ich trapią każdego dnia, i wiedzą, jak określić, co należy zmienić, aby wyleczyć sferę fizyczną poprzez emocje i rutynę.

Kto jest uzdrowicielem?

Uzdrowiciel to osoba, która wyczuwa schematy rutyny, które odbierają naszą energię i widzi, że istnieje więcej związków z naszym światem fizjologii z zewnętrznym światem, naszymi związkami, rutyną i wyborami życiowymi, niż większość ludzi ma tendencję do widzieć. Połączą niepołączalnych, w ciągłej potrzebie znalezienia sposobu, aby pomóc sobie, nie mogąc znaleźć nikogo innego, aby to zrobić dla nich. To jest ktoś, kto płakał, oczyszczony w najdziwniejszy sposób i cierpiał na choroby, które w tajemniczy sposób pojawiały się i znikały.

Uzdrowicielem zawsze jest osoba, która miała wiele problemów z przyjmowaniem leków, niewłaściwą terapią i poradą lekarską, która spowodowała uszkodzenie ich systemu. To jest ktoś z Chironem w ich pierwszym domu, zawsze z bólem, czasem nawet z ciągłą agonią, czując, że jedyną drogą do odpoczynku jest pomoc komuś w potrzebie. Ich problemem nie jest potrzeba pomocy, ale potrzeba, aby świat powstrzymał ich i nauczył ich, dlaczego ich podejście jest złe. Brak wdzięczności zakłóca ich świat emocji, zmienia ich serca i odbiera ich wiarę w ich własną zdolność osądzania tego, co jest właściwe, a co nie.

Im większe wyzwanie, tym większa misja

Na niewielką skalę życia osobistego, jeden problem z antybiotykami rozwiązany przez oddechy może nie wydawać się tak wielkim problemem. Jednakże, gdy problem jest w jakiś intuicyjny sposób rozplątany, ich siła woli, charakteru i serca wzrasta znacząco, ponieważ czują, że kończy się jedna negatywna część życia – na zawsze. Emocje, które nastąpią, są wspanialsze, niż zdają sobie z tego sprawę inni, i mogą znaleźć się samotne w każdym tłumie, kierując się pewnymi dziwnymi przekonaniami, które nie wydają się być nigdzie indziej specyficzne. Jeśli spróbują nauczać i nauczać, mogą być wyśmiewani, a ich metody przypisywane czystemu szczęściu, przesądowi, a nawet szaleństwu.

Cienista nuta Neptuna sprawia, że ​​rzeczy naprawdę są skomplikowane, ponieważ jej wskazówki nie są oczywiste, wypowiedziane, a nawet odczuwalne. Jest to subtelna wibracja w naszym sercu, której nie da się uniknąć, a ciekawe Dusze, które łączą się z jej blaskiem, czują ciągły nacisk, aby odkryć, co ukrywa. Tajemnica naszego ciała jest rozległa i każdy medyk powie ci, że świat nieznanego w nim jest zbyt wielki, aby mógł go w pełni zrozumieć. Nadal jednak zbyt wielu z nas odrzuca ideę niewiedzy, ślepo ufając systemowi medycznemu, który jest wadliwy i ograniczony przez energetyczny stan osoby dokonującej dla nas wyborów.

Wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć inspirujące przemówienia ludzi z poważnymi problemami fizycznymi, którzy wyleczyli innych, pomogli światowi wzrastać poprzez akceptację i wdzięczność, zregenerowali się i uzdrowili. Chociaż ktoś z terminalnym rakiem może się nie zgadzać, zmiany w naszym stanie fizjologii są możliwe na każdym etapie życia, tak długo, jak długo trwa w nas życie. Kreatywność i wolna wola, którą niesiemy w sobie, mogą nam pomóc zmienić nasze ciało i nasze serca, aby stać się zdrowe i piękne jak zawsze.

Lucky i „Unlucky”

Ci z was, którzy mają dobroczynne połączenie Neptuna ze światłami, przede wszystkim Księżycem i Chironem, który jest obsługiwany, mogą nie musieć myśleć o takim wewnętrznym podejściu w tym życiu. Jeśli jednak należysz do osób, które nie są „szczęśliwcami”, możesz odkryć, że podekscytowanie samoleczenia jest ścieżką, którą zawsze chciałeś podążać. Możesz być tym, który odkryje niesamowity sposób podejścia do emocji, które prowadzą do pewnych chorób, lub po prostu poprawić metabolizm za pomocą prostej myśli. W każdym razie, błogosławieństwo w przebraniu jest błędnie interpretowane, źle etykietowane i źle traktowane, ponieważ nauczy nas ono mocy samotności i naszej własnej wiary w Jaźń, której nie dostrzegliśmy wcześniej.

Misjonarze z przyczyną, ci, którzy mają obraz Neptuna w kontakcie z sercem, często łączą go z Chironem w związku z ich pierwszym domem lub jego władcą. To czyni je wrażliwymi na osądy innych, wątpiąc w ich własną ocenę i wybory. Chociaż mogą zostać odrzucone, odrzucone lub postrzegane jako nieinteligentne, ich wewnętrzna motywacja jest inspiracją dla wielu, nawet jeśli nigdy nie spotkali swoich największych fanów tutaj, na Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.