Te niecierpliwe dusze

Wychowani w domu, w którym granice są ważne, ale jeszcze szybciej, możesz być jedną z tych dusz, które niosą swój ognisty Księżyc w znaku Barana. Ta pozycja opowiada historię matki o silnej woli i energii wystarczającej, by poradzić sobie naprawdę z każdą rzeczą, która jest na jej drodze, ale krótkotrwała i niewystarczająco spokojna, by stać się prawdziwym filarem wsparcia dla wrażliwego dziecka dorastającego. Bez tolerancji dla słabości (widzianej w emocjach), ci, którzy urodzili się z Księżycem w Baranie, dorastają w otoczeniu, które przesuwa ich ponad ich granice i do nowego wspaniałego świata, ale nagie i surowe w swojej ekspresji, bardziej wrażliwe, niż nawet wiedzą.

Początek

Znak Barana oznacza energię, która rozpoczyna wszystko i początek samego życia, silny krzyk rodzącego się dziecka. Jest to zwierzęca strona wewnątrz nas, która jest często odrzucana jako nieświadoma materia, której nie chcemy stawić czoła. Chociaż Słońce jest tutaj wyniesione, Księżyc go nie rozumie, ponieważ pasywny przepływ wód, z którymi się porusza, wydaje się zupełnie inny niż aktywny ogień pierwszego znaku w kręgu zodiaku. Wyobraźcie sobie całe wrzące jezioro, które da wam żywy obraz stanu wewnętrznego osób urodzonych z tą pozycją.

Ta energia pobudza serce tych, którzy urodzili się tutaj z ich Księżycem, tak jakby ich Dusza była wojskiem sprzed wielu lat i ma po raz kolejny walczyć. To ogniste podejście przejawia się poprzez namiętne związki, energiczne i gwałtowne, z tymi, które sprawiają, że człowiek czuje się silny i zdolny do wszystkiego. Będą wiedzieli, gdzie szukać wartości i swojego wewnętrznego światła, ale może to być krótkotrwałe i nieco nieprawdziwe, bez oczekiwanej manifestacji przyszłości, której od początku oczekiwali, jeśli nie są wystarczająco wystraszeni, a jeśli nie mieć solidny plan.

Życie z bronią

Życie z Księżycem w Baranie jest podobne do ciągłego sypiania z pistoletem obok poduszki. Ujawni się mniej lub bardziej czułe, jak każdy Księżyc, ale może być bardzo przestraszony lub czuć, że nadmiar bezpieczeństwa jest niezbędny na każdym kroku. Z drugiej strony, brak równowagi popycha człowieka do doświadczenia, do którego jego serce po prostu nie jest gotowe, i to jest, gdy broń tak naprawdę nie działa, ponieważ ich odpowiedzialność sprawia, że ​​trudno jest się bronić, gdy działania już się dokonały.

Jakkolwiek starają się zachować ostrożność, gdy dorastają, w większości przypadków dowiadują się, że ich prawdziwa natura powinna być barwnie przeżywana bez wahania iz najwyższą odwagą. Gdy tylko rozwiną cierpliwość dla siebie, dowiedzą się, że mają prawo popełniać błędy, okazywać złość i negatywne emocje, rozpalając płomienie namiętnie i ogniście za każdym razem, gdy chwila ich wzywa, jednocześnie nie raniąc innych ani siebie, po drodze. Nauczą się, że broń, w której śpią, jest już zachowana w ich wierzeniach i sercu, i pozwala im wskakiwać w szanse i szanse bez lęku, nawet jeśli wiedzą, że mogą zostać poobijani i zranić po drodze.

Skarb Księżyca w Baranie

Nie można przeżyć ich prawdziwej natury. Wszystko, co możemy zrobić, to zrównoważyć to jak to możliwe i wykorzystać jego zalety, akceptując negatywne możliwości. Ten Księżyc może być pochopny, szybki i zbyt aktywny, by go powstrzymać lub kontrolować, ale to także Księżyc rozpoczyna nowy cykl emocjonalny i uczy nas wszystkich, jak wskoczyć w konstruktywny konflikt, który rozwiązuje to wszystko. Jest to źródło energii w sercu, prawdziwie godne podziwu decyzje podejmowane na ich klatce piersiowej, a pierwsze kroki podjęte z radością i śmiechem na twarzach, zamiast lęku i ostrożności, gdy wody są czyste.

Aby rozpocząć nowe życie w pełnym rozkwicie i bez większego zastanowienia lub wysiłku, aby zaplanować naszą podróż, potrzebujemy tego działającego Księżyca, aby wskazać nam drogę i poprowadzić nas w przygodę, która wyda nasze najbardziej dziecinne i niewinne źródło radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.