Sprawy biznesowe

Nasz profesjonalny świat reprezentuje znacznie więcej niż tylko narzędzie do przetrwania. Chociaż spotkasz wiele osób z pierwotnym celem, aby zarabiać pieniądze i czuć się produktywnym, aby znaleźć szczęście, muszą nawiązać kontakt z ich powołaniem. Upewnij się, że jesteś na właściwej ścieżce, mierząc swoje mocne i słabe strony i określając najbardziej kreatywny sposób wyrażania prawdziwej wewnętrznej potrzeby.

Planety relewancji

Każda planeta oznacza kawałek naszej natury, który niesie przesłanie w tym życiu. Są to punkty skupienia, które reprezentują nasze wewnętrzne potrzeby, i chociaż możemy połączyć dowolne z nich z naszym światem zawodowym, archetypy będące przedmiotem zainteresowania są zwykle ustawione w Merkurym, Marsie, Słońcu i Saturnie. Neutralne lub męskie w swoich pierwotnych rolach, są wyrazem naszej ambicji, naszej zdolności do pracy, poruszania się, handlu i dostosowywania się do norm społecznych, które tworzą przestrzeń, w której możemy świecić. Wszystko to pokoloruje nasz świat zawodowy swoją pozycją w znakach i domach, i aby stworzyć zdrowy obraz, musimy zrozumieć, gdzie leży nasza siła, i który z nich reprezentuje nasze prawdziwe źródło mocy. Chociaż możemy debatować o tej roli zawsze należącej do Słońca, zobaczysz, że wiele osób o silnie zarysowanym Saturnie wykazuje ambicję, bez względu na to, gdzie jest ich Słońce, lub z całą siłą łamie wszystkie ściany z powodu potężnego Marsa w swoim horoskopie.

Jeśli którakolwiek z tych planet jest ustawiona blisko wznoszącego się lub dziesiątego wierzchołka domu, mówią o silnej predyspozycji do odczuwania przez ludzi intensywnej potrzeby wyrażania się w swoim zawodzie. Z zupełnie innej perspektywy każdy z tych podmiotów opowiada o potrzebie pracy, osiągnięciu bezpieczeństwa finansowego lub dzieleniu się czymś wielkim ze światem, ambitnie realizując swoje marzenia. Rtęć będzie działać ze względu na ruch, przydatna i dostosowana do dowolnych okoliczności. Mars będzie mówił o energii, która musi zostać wykorzystana, a także o lęku ludzi przed problemami egzystencjalnymi, które prowadzą do nowych przedsięwzięć zawodowych. Saturn będzie mówić o ambicji, potrzebie struktury, statusu i zatopieniu się w normach społecznych, które podniosą ich na wysokich stanowiskach poprzez poświęconą i ciężką pracę. Słońce opowiada swoją własną historię, a my zobowiążemy się do jej ważnej roli w dalszych krokach.

Domy biznesu

Aby zrozumieć podejście osoby do pracy, będziemy obserwować ich pierwszy, drugi, szósty i dziesiąty dom. Pierwszy dom to zawsze początkowa energia, którą jesteśmy gotowi zainwestować w jakąkolwiek dziedzinę życia i pozycję, do której chcemy dotrzeć. W zależności od umieszczonych w nim planet i siły jego władcy, zobaczymy, czy ktoś ma energię, by skakać przez życie z potrzebą stworzenia czegoś wielkiego, czy nie. To jest podstawa dla wszystkiego, co widzimy na wykresie, ale nie powinniśmy wyciągać pochopnych wniosków, jeśli w jego otoczeniu występują naciski i ograniczenia. Pamiętaj, że presja świata kształtuje diament i skupia się na godnościach i czynnych siłach, które można nosić na wykresie, a nie na trudnych aspektach (które mogą być motywowane i naciskane dużo silniej niż pozytywne, gdy są konstruktywnie używane).

Drugi dom to finanse, szósty za naszą rutynę pracy i nasze relacje z gorszymi lub zależnymi kolegami, oraz dziesiąty dom dla naszych dążeń do kariery i osoby, którą chcemy się stać. W połączeniu tworzą strukturę, która podniesie nas wysoko lub utrzyma nas na niskim poziomie, z powinowactwem wyraźnie pokazanym przez akcentowane obszary i władców pośród nich. Pozostańcie jednak otwarci na znaczenie i prawdziwą energię każdej pozycji, ponieważ każdy z nich ma swoje „pozytywne i negatywne” przejawy, w zależności od poziomu świadomości, na którym dana osoba się znajduje i odczucia wszystkich rzeczy w jednym. Na przykład, jeśli zobaczymy, że dziesiąty dom znajduje się w znaku Raka, może to ukształtować ich pragnienie spokojnego życia rodzinnego, ale wskazuje również na potrzebę otwarcia własnego biznesu lub pracy w domu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty i spojrzeć na szerszy obraz, aby wyciągnąć wnioski, których szukamy.

Słońce, Lew i Nasz Władca Piątego Domu

Słońce ma najsilniejszą potrzebę zamanifestowania naszych ideałów i wyprowadzenia naszej prawdziwej natury na powierzchnię. Jego potrzebą będzie zawsze świecić, pokazywać, tworzyć, uwalniać nas od wstydu, a jest to szczególny byt, który niesie energię całego naszego systemu i przynosi nam samo życie. Wraz ze znakiem, którym rządzi i naszym piątym domem (i jego władcą), będzie to punkt ciężkości w naszym życiu, naszym pierwotnym charakterze i naszym dziecku w sobie. Bez względu na to, co inne podmioty z naszego wykresu mają do powiedzenia, te pozycje będą wskazywać, gdzie musimy wyrazić, aby naprawdę być szczęśliwym i radosnym z powodu naszych wyborów zawodowych.

Aby znaleźć właściwą ścieżkę kariery dla każdej osoby, wpuścimy Słońce, planety w piątym domu i znak Lwa, a piąty władca domu opowie ich historię i poprowadzi drogą. Wszystkie inne rzeczy przejawiają się poprzez naszą energię, naszą zdolność do pracy, naszą ambicję i ograniczenia oraz naszą motywację, ale te mówią o naszej potrzebie wzrostu poprzez pewne pola i stanowiska, zdrowe i wyśrodkowane, stojące na naszej prawdziwej tożsamości. Aby wskazać osobę we właściwym kierunku i znaleźć ją sami, mamy znaleźć najbardziej wspierającą pozycję i aspekt w tej dziedzinie i podążać za jej symbolizmem bez względu na wyzwanie. Wysiłek przyniesie wszystkie owoce, które chcemy zebrać i pobłogosławi nas wiedzą, że jesteśmy w kontakcie z samym sobą na każdym kroku. Wszystkie inne opcje nie będą satysfakcjonujące, bez względu na pozycję, status lub satysfakcję finansową, którą uda nam się osiągnąć. W końcu zobaczymy, że życie zawsze znajduje drogę do otwarcia drzwi dla tej indywidualistycznej potrzeby świecenia, mniej lub bardziej błyskotliwej, ale zawsze satysfakcjonującej i wspaniałej dla naszego dziecka w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.