Przewodnie światło Jowisza w Skorpionie

Znak Skorpiona zawsze mówi o czymś, z czym trzeba się zmierzyć i puścić, bolesnym dodatkiem, z którym możemy sobie poradzić, a także o tych wszystkich rzeczach, które wyrzuciliśmy do kosza lub uważamy za zbyt trudne, by poradzić sobie z nimi. Jest to pole naszych najgłębszych lęków i naszych najgłębszych pragnień, wskazując na związek, który wszyscy niosą między agresją i seksualnością, stratą i sadystycznymi lub masochistycznymi tendencjami, i wszystkie te rzeczy, które nas przyciągają, jak gdybyśmy byli blisko naszej osobistej czarnej dziury. Niemożliwym jest oprzeć się pokusom wniesionym do naszego świata przez znak Skorpiona, ponieważ są one daleko poza karmą. Opowiadają się za nieuchronnością, której należy udzielić w tym życiu, tak samo pewną jak sama śmierć.

Panowanie Jowisza w takim znaku jest nieco mylące, ponieważ mówi o aniołach spoglądających ponad naszym ramieniem, chroniących nas w czasach wojny i niebezpieczeństw oraz wszystkich tych wizji, które chcemy wprowadzić w życie. Ukiestruje nasze przeszkadzające zwyczaje, przekonania, które nas powstrzymują, i negatywne podejście do innych ludzi i życia, które nie pozwoli nam się ruszyć. Rola Jowisza jest tak dobroczynna, jak to tylko możliwe, ale w Scorpio od czasu do czasu pokazuje swoją ciemniejszą stronę, przypominając nam o nierealistycznych oczekiwaniach, religiach lub głębokim znaczeniu misji, która musi się zmienić, i zdradach, które pozostały. nas głęboko rannych.

Upadłe anioły

Najlepszym sposobem zrozumienia Jowisza w Scorpio jest obraz upadłego anioła ze skrzydłami złożonymi w kokonie, niezdolnymi do odpuszczenia, przebicia się i znalezienia sposobu na ponowne latanie. Wszystkie nasze ziemskie więzi zostaną zakwestionowane, a nasz główny kierunek znajduje się w wyzwalaniu ducha, przebaczenia i ścieżek, jakie nasze Dusze mogą odnawiać i ewoluować. Głębokie procesy doprowadzą do materializacji tylko wtedy, gdy będziemy gotowi puścić wzorce, które powodują, że jesteśmy w stagnacji. Wiele osób przejdzie do psychologii, analizy snów i terapii regresyjnej, próbując odkryć ich najgłębsze popędy i ich rdzeń mocy.

Jak każdy z nas się przemieni, dowiadujemy się, że nasze możliwości są znacznie większe niż te, których się spodziewaliśmy. Szerokość serca staje się czymś, o co walczymy, pasywnie przenosząc naszą perspektywę z punktu manipulacji, gniewu, a nawet agonii, na konstruktywny ruch i akceptację. Nieuchronność życia i okoliczności w nim napędza nasze przekonania i sprawia, że ​​kwestionujemy naszą wiarę w Boga, Wszechświat i synchronizację, która staje się bardziej oczywista każdego dnia. Anioł w naszym sercu będzie miał szansę objąć lęki, negatywne emocje i gniew, poddając się smutkowi, by krzyczeć, stopić ściany, które ograniczają ruch i rozpostrzeć skrzydła, które zaprowadzą nas tam, gdzie chcemy iść.

Światło na końcu tunelu

Rządząc znakiem Strzelca, Jowisz mówi o nadziei, którą wszyscy czujemy, gdy stajemy w obliczu jej poprzedzającego znaku. Fakt, że te dwa elementy połączą, przyniesie promień nadziei w najciemniejsze punkty naszego świata i utopi te nierealistyczne obrazy również w ciemnych rzeczywistościach. Chociaż możemy zrozumieć, jak szczęśliwi jesteśmy, aby przetrwać w naszym własnym życiu, będziemy musieli również stawić czoła zepsutym, zgniłym cząstkom naszej natury, które nie pozwalają nam łączyć się z innymi. Nieuchronnie, Jowisz w Skorpionie jest światłem na końcu każdego tunelu, i pociągnie nas przez ciemne procesy tylko po to, aby nasze serce było większe, a nasza Dusza jaśniejsza.

Moc magnetyczna i nasza Tarcza ochrony

Wszystkie siły Matki Natury zapakowane są w opozycję Taurusa i Skorpiona, zwykle przejawiające się w ich magnetycznej i magicznej chwale w centrum Ziemi – w znaku Skorpiona. Kiedy Jowisz przynosi swoją szerokość i podróżuje do tego znaku, przypomina nam siłę zwykłych ludzi. Naucza nas, że wszyscy mamy moc w głębi naszej istoty, aby stworzyć cokolwiek i znaleźć wszystko, co jest w naszym życiu użyteczne, jakkolwiek może się wydawać na początku boleśnie lub źle. Poczucie celu zmiany będzie rozweselać i przekształcać całą naszą egzystencję w następnym roku, otwierając nasze serca na najciemniejszą wiedzę, na lęki odsłonięte, gdy odkrywamy, że jesteśmy bezpieczni we wszystkich domenach naszego własnego serca.

Chociaż możemy się spieszyć i wpaść w niebezpieczeostwo, jeśli będziemy trzymać się czułości i miłości, możemy odkryć, że prawdziwa moc wpływania na wszelkie okoliczności na tym świecie leży w naszym własnym emocjonalnym świecie. Kiedy oczyszczamy i regenerujemy, musimy rozpoznać wielkość naszego bólu i leczyć nasze rany zamiast uciekać od nich. Mając szansę rozwoju i ekspansji w najgłębszych zakątkach naszych serc, musimy obserwować ten czas jako okazję do spełnienia wszystkich naszych pragnień, jeśli jesteśmy wystarczająco otwarci, aby objąć wszystkie nasze cienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.