Prowadź swoje pragnienia

Istnieje uniwersalna prawda, z którą wszyscy rodzimy – pragnienie. Widać to poprzez Neptunę na mapie każdej osoby i tym magicznym miejscu, do którego niektórzy z nas uciekają, podczas gdy niektórzy z nas uciekają, w zależności od ilości strachu przed niemożliwymi do wyboru lub niemożliwymi sposobami życia, które dostrzegamy w naszym codziennym życiu. Za twojego życia spotkasz tylu ludzi, którzy są zawiedzeni życiem, ponieważ nie mogą dostać tego, na co mają ochotę, a ten wewnętrzny stan ciągłej utraty i niemożności zamanifestowania odbiera duma, pewność siebie, inspirację i motywację w miarę upływu czasu. Na szczęście są tacy, którzy niosą pochodnię światła wewnątrz, nawet jeśli mogą być życiem poza ich własną manifestacją i krajem snów, w którym chcą mieszkać.

Oczekiwania

Jako astrolog spotkałem wielu ludzi, którzy przychodzili do mnie z tym samym wyrazem twarzy, czekając, aż powiem coś wielkiego, coś niewiarygodnego i coś, co zmieni ich życie na zawsze. W bardzo rzadkich przypadkach miałem okazję wyjaśnić, że ich życie nie jest określone przez ruchy na niebie, ale po prostu zsynchronizowane z nimi i na pewno nie jest zdefiniowane przez to, co osoba przed nimi przepowiada. W większości przypadków oczekiwania wciąż będą błyszczały w ich oczach, a nawet jeśli nie ma jednej prognozy mówią, znajdą ją, poproszą o nią i przekopią ją w najdziwniejszych słowach, które sami usłyszą.

Jeśli zwrócisz szczególną uwagę na otoczenie, znajdziesz podobną sytuację. Ludzie wokół ciebie będą mówić o swoich problemach w pasywnym tonie, nie gotowi na zmianę, która ich uwolni. Oczekują, że ktoś, lub coś, dostarczy im narzędzi niezbędnych do manifestacji, „niebios, by oczyścić” na „czas, który ma powstać” lub jakąkolwiek inną rzecz, którą możesz sobie wyobrazić. Przenosząc tak wiele z ich bolesnych doświadczeń na Boga, innych lub planety, w rzeczywistości odrzucają własną odpowiedzialność, nie są gotowi poradzić sobie z własną częścią opowieści ze strachu lub po prostu zmęczenia.

Dlaczego odmawiamy podjęcia działania?

Moglibyśmy zastanowić się nad powodem naszego wychowania, aby tak łatwo dać nasze życie cudzym rękom, lub w rękach przeznaczenia, ale prawdopodobnie nie jest to powodem, dla którego przyszliśmy na tę stronę. Nasze wzorce są zapisane głęboko w naszej istocie, a jednak wolna wola Urana nie powinna być w żadnym wypadku odrzucana. Strach powstrzymuje nas przez Saturna i Marsa, nasze przyzwyczajenia i sytuacje, które nauczyły nas, że nie możemy wygrać bez względu na to, co robimy, negatywne przekonania, które nam powiedziano i wbudowano, i nasz dowód znaleziony w powtórzeniu rzeczy, których nigdy nie próbowaliśmy zmienić w ich prawdziwy rdzeń. Krótko mówiąc, jeśli usłyszeliśmy słowo „nie” zbyt wiele razy, usłyszymy to w naszej głowie przez całe nasze życie i będzie ono również kierować naszą sytuacją.

Wolność wyboru

Prawdziwe wyzwolenie pojawia się, gdy zdajemy sobie sprawę, że MOŻEMY faktycznie wybrać, dokąd zmierza nasze życie. Chociaż fizyczne okoliczności mogą być czymś, na co nie możemy wpływać, a inne osoby pozostają odpowiedzialne za własne decyzje, nasz stan komfortu i zdolność do objęcia tego, co nadchodzi po naszej myśli, jest naszym obowiązkiem. Również od nas zależy, czy uda nam się wykazać inicjatywę, by rozwiązać nasze problemy, poprowadzić nas do życia, na które mamy ochotę, być schłodzonym i gotowym do podejmowania ryzyka raz za razem. Zadaniem jednego zdrowego Marsa na naszym wykresie jest nasza wiedza, że ​​już wygraliśmy, i że nic nie powstrzymuje nas, z wyjątkiem naszych własnych cieni. Negatywne emocje są jedynie sygnałem, że potrzebujemy zmiany i tak długo, jak zakopujemy je głęboko w naszym podświadomym świecie, wrócą, aby prześladować nas poprzez kłopotliwe relacje.

Ogromną prawdą, którą wszyscy musimy uznać, gdy nawiązujemy kontakt z innymi, jest fakt, że każda osoba na planecie robi już wszystko, co może. Wysokie nadzieje, wymagania i oczekiwania są przestarzałe z tego punktu widzenia. Są tylko odbiciem naszej niezdolności do prawdziwego połączenia się z drugim człowiekiem i zobaczenia, że są wystarczająco dobrzy tak jak są, chociaż może nie dla naszego osobistego planu egzystencji. Będziemy żyć na różnych płaszczyznach świadomości i świadomości, będziemy mieć różne aspiracje i życzenia, a my nie będziemy mogli dzielić wielu dróg razem, nawet jeśli jesteśmy szaleńczo zakochani.

Mimo to, nasza własna ścieżka jest warta zachodu, a nasz postęp jest naszym wyborem, decyzją i odpowiedzialnością. Chwyć dziś koło i zrób coś, aby zmienić tę jedną rzecz, która obciąża twoją Duszę. Czasem jest ciężko, ale masz siłę, aby to osiągnąć, inaczej nie narodziłbyś się z pragnieniem, które płonie w twoim sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.