Porady kosmetyczne dla Twojego znaku zodiaku

Jest piękno i magia każdego znaku zodiaku, a także najlepsze możliwe sposoby, aby każdy z nich pokazał swój wewnętrzny blask. Patrząc na pozycję swojego Słońca, Wenus i Ascendentu, możesz nauczyć się wyrażać swoje cechy poprzez podstawową symbolikę i charakter każdego znaku. Kiedy te pozycje są pielęgnowane, pielęgnowane i przygarniane, wzrasta samoocena i poczucie własnej wartości. Każdy znak czuje się najlepiej w swojej naturalnej ekspresji i musi podążać za swoją prawdziwą naturą, zamiast próbować kamuflażować, kim naprawdę są.

Baran

To surowe piękno Barana przyciąga wzrok, siła charakteru i namiętny rdzeń. Kiedy Baran stara się zbytnio wyglądać skromnie lub spokojnie, wskakują w opozycję swojej pierwotnej potrzeby i gasią swój potencjał i prawdziwe poczucie satysfakcji i poczucia własnej wartości. Jak tylko dowiedzą się, że wszyscy właściwi ludzie trzymają się ich ze względu na swój charakter, a nie na przekór tego, odkryją, że ich moda jest znacznie bardziej kolorowa i otwarta niż na początku. Baran powinien wybierać jasne kolory, motywy wiosenne, naturalne materiały i wygodne buty. Należy unikać zabarwienia czerni i brązu, a ich skóra powinna być pielęgnowana przez cały czas lub może wykazywać zaczerwienienie, trądzik lub być wrażliwa na pot i aktywność fizyczną.

Byk

Każdy Taurus jest piękny ze względu na ich zdolność do pełnego korzystania z życia, jedzenia, dotyku i wszystkich zmysłów. Problem pojawi się, kiedy poczują się źle ze względu na swoją wagę lub „lenistwo”, nie zdając sobie sprawy, że urodzili się na tym świecie, aby zainspirować innych do korzystania z życia. Puszczając zmysły fizyczne, nie muszą robić wiele, aby pokazać swoje piękno. Ich ubrania mogą być codzienne, naturalne, w białych, delikatnych lub ziemskich tonach, kojące, aby dotykać i czuć na skórze dzień po dniu. Są one najbardziej atrakcyjnym Self, gdy są wygodne i nie powinny starać się zbyt mocno, aby ubierać się w syntetyczne materiały, poliestrowe koronki lub wysokie buty na obcasie. Kobiety urodzone w tym znaku są najładniejsze z dyskretnym makijażem lub zupełnie bez niego. Jest to ich rodzima, delikatna i najbardziej intymna strona wszystkiego, co inni uważają za kojącą i zachęcającą do dotknięcia.

Bliźnięta

Piękno każdego Bliźnięta jest w ich beztroskiej, lekkiej i wymownej naturze. Niosą wiadomość dla świata i jakkolwiek mogą wydawać się bardziej przyziemnymi jednostkami, nie powinny się zmieniać, aby spełnić czyjeś oczekiwania. Ich dobrze poinformowany i społeczny charakter daje im wszystko, czego potrzebują, aby uwodzić i pozbyć się innych, dając im ciekawy, pewny siebie, dziecinny wygląd, a następnie inteligencję i samowystarczalny blask. Ich styl powinien się zmieniać w zależności od nastroju, a ich szafa potrzebuje wielu różnych rzeczy. Żaden dzień nie jest taki sam dla Bliźniąt, a ich siła polega na rozpoznaniu małych codziennych zmian, które spełniają ich istnienie. Nie powinni planować swoich ubrań na tydzień pracy, a nawet na jutro, i zawsze powinni trzymać się wrażenia chwili. Mogą wyglądać dobrze w niemal wszystkim, pod warunkiem, że podążają za swoimi wewnętrznymi zmysłami i swoją wewnętrzną, zmienną naturą.

Nowotwór

Najbardziej atrakcyjną cechą Raka jest płynna, troskliwa i współczująca emocjonalna natura. Najgorsze, co mogą zrobić, to przejść do zamkniętych lub ciemnych kolorów, a ich charakter oczywiście wspiera pastelowe odcienie, jasne kolory, kwieciste i naturalne motywy, lub tradycyjne stroje, niekoniecznie z własnego kraju, jeśli są podróżnikami świata. Jeśli zaczną lekceważyć swój prawdziwy charakter, szorstkie emocje i zmysłowość, ich cała pewność siebie załamie się i poczują, że nie należą do tego świata. Nie mają nic do udowodnienia reszcie ludzkości i potrzebują błyszczeć światłem na ich najbardziej kruchej, ale emocjonalnie potężnej osobowości. Zrozumienie innych daje im pewność siebie i otwiera ich na role, które mieli podjąć, będąc atrakcyjnymi dla tych, którzy potrzebują ich czułości, wsparcia i miłości.

Lew

Wszyscy wiemy, że pewny siebie Leo to show i zawsze ktoś, kto chce błyszczeć. Ich wewnętrzne poczucie mocy jest tym, co je wyróżnia, a ich włosy i ich dobrze zorganizowany wygląd pokazują im, kim są. Powinni cieszyć się imponującą biżuterią, złotem i drobnymi szczegółami na szyi, i naprawdę … wszędzie. Zobaczymy, że wielu Leo lubi utrzymywać swój wygląd prosty i na ziemię, i jest to idealny wybór dla tych, którzy nie próbują ukryć się przed światem przez wtopienie się. Aby naprawdę dobrze się czuć, muszą być Odważni i stawiają czoła światu, nosząc wszystko, co je inspiruje i wydobywa ich kreatywny przypływ. Wszystko, od czerwonej obcisłej minispódniczki dla panny młodej z Leo, po fluorescencyjną kurtkę z dopasowanymi butami dla pana młodego, powinno być otwartą opcją. Ograniczenia odciągają z nich energię i tak długo, jak mogą swobodnie polubić to, co lubią, nosić to, co im się podoba i świecić w ich osobistej prawdzie, przyciągną uwagę wielu.

Panna

Jest coś tak olśniewającego w tym czystym, wyprasowanym wyglądzie Panny. To nie tyle ich perfekcjonizm przyciąga wzrok, ale raczej ten sprytny, czysty wygląd i pasja, którą odczuwają dla swojej pracy, swoich książek lub hobby, które pielęgnują. Troskliwa i dobrze ukształtowana, każda Panna jest najbardziej atrakcyjna, gdy łamie sztywny wygląd z kolorowym detalem, intensywnym kwiecistym motywem na krawacie lub szaliku lub żółtym paskiem wokół talii. Będąc znakiem, w którym upadła Wenus, i wystarczająco kobiecym, aby odróżnić je od atrakcyjnych cech męskich ról, Panna ma pewne problemy z wyrażeniem swojej atrakcyjnej strony. Muszą się zrelaksować, rozluźnić biodra, uśmiechnąć się i uwolnić od głosu w umyśle, który mówi im, że mają jeszcze coś do poprawienia. Pewna Panna nadal będzie nieśmiała, ale to nieśmiałość i ostrożność intrygują innych ludzi, a intelektualna gra kotów i myszy da zarówno Pannie, jak i ich wybranemu partnerowi wszelkie emocje, których potrzebują.

Libra

Aby użyć obu stron Wenus, każda Waga musi trzymać przynajmniej jedną stopę blisko ziemi. W ich naturze leży uwodzenie, urok i prowokowanie, a to jest wysmakowane tylko dla tych, którzy nie karmią się swą zranioną ufnością poprzez takie zachowanie. Waga zawsze pokazuje stan wewnętrznej równowagi poprzez zewnętrzną ekspresję, ale zbyt często ulega strachowi przed opiniami innych ludzi. Ważne jest, aby ograniczenia były możliwie jak najszersze, lub by mogły dopasować kolory do szarości i szarej, ponieważ pomaga im to czuć się tak, jakby pasowały do ​​grupy. Właśnie ta subtelna indywidualność w skali Libra daje im delikatność i blask, który przyciąga innych, a nie ich ambicję, by sprostać oczekiwaniom środowiska. Powinny wybierać kolory w zależności od ich braku, a nawet w eleganckiej czerni, nałożyć na siebie perfumy, dzięki którym ich serce skacze. Nigdy nie dokonają niewłaściwego wyboru stroju, a ich najbardziej atrakcyjną cechą jest ich uczciwy uśmiech.

Skorpion

W głębi Skorpiona panuje spokojna atmosfera, której powinni być świadomi każdego dnia. Ten punkt kontroli i pełna dominacja sprawiają, że są one magnetyczne dla innych, a wszystko, czego potrzebują, aby się uczyć, to zrozumieć, że to nie jest ich negatywność, ale ich moc. Skorpiony mogą nosić wszystko, czego inni mogą być lepsi bez, w tym wszystkie prowokujące ubrania, skórę, intensywny makijaż i czerwoną pomadkę. Wydaje się, że w niektórych Skorpiosach istnieje głęboko zakorzeniona potrzeba noszenia czerni, ale może to oznaczać stan emocjonalnego zaprzeczenia i samozniszczenia, który nie jest tak atrakcyjny dla innych, jak mogłoby się wydawać. To właśnie potrzeba miłości odróżnia ich od tłumu i głębokiej jakości emocji, które oferują. Wszystko inne zależy od ich wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa.

Strzelec

Śmiech, zabawa, optymizm i szerokość umysłu odróżniają każdego Strzelca od tłumu. Ich urok kryje się w najbardziej zawstydzających sytuacjach, bo tam właśnie świecą, w pełni świadomi, że są dobrzy tak samo niedoskonali jak oni. Jest to znak kolorowych strojów i odważnych, nowoczesnych kombinacji, i mogą wyciągnąć prawie wszystko, dopóki zdają sobie sprawę z ich ograniczeń i wad. Znak, który często cierpi z powodu syndromu gogli różowych, każdy Strzelec przechodzi przez punkt życia, w którym nie są pewni, czy coś jest gustowne, zgodne z ich naturą lub wspiera ich fizyczne wady. Może to prowadzić do samobójstwa mody, a także niewłaściwego wyboru makijażu, perfum i napięcia w ogólnym wizerunku. Gdy są zgodne z prawdą o swoim wyglądzie, nagle bardzo dobrze wiedzą, co się dzieje z ich ciałem i typem włosów lub ich kształtem twarzy. Będą dużo eksperymentować, dopóki nie znajdą swojego kierunku, a kiedy już to zrobią, z dumą pokażą światu swoją błyszczącą osobowość, tak atrakcyjną jak Strzelec.

Koziorożec

Jeśli Koziorożec chce być nieatrakcyjny, zawsze może się zamienić na czarny, wyprany, stary T-shirt. Chociaż piękno pochodzi z wnętrza, to jednak powinno być pielęgnowane poprzez poczucie miłości do siebie na zewnątrz i bez koloru, będzie to trudne do osiągnięcia. Subtelność i porządek sprawiają, że skupiamy się na właściwych detalach każdego Koziorożca. Są to osoby, które powinny nosić ziemskie odcienie i zazwyczaj najlepiej wyglądają w zielonych, brązowych kombinacjach z odpowiednią ilością czerwieni, magenty, a nawet różu. W zależności od konserwatywnego podejścia, mogą one być zbyt pochylone, jakby były przerażone, aby pokazać swoją osobowość. W takim przypadku rzeczy powinny się zmienić i muszą nauczyć się dobrze czuć ze swoim spojrzeniem, zdając sobie sprawę, że granice są osadzone w wewnętrznym stanie energetycznym, a nie w ich ubiorach. Ich najbardziej atrakcyjne cechy to ambicja i siła charakteru, i taki powinien być ich wygląd, ale z wystarczającą swobodą i elastycznością, aby pozwolić komuś innemu na swój świat.

Wodnik

Najatrakcyjniejszą cechą każdego Aquariusa jest ich indywidualizm i dziwaczność. Starając się z tym walczyć, nie będą dobrze czuć się w pobliżu, a nawet jeśli pomoże im to lepiej się dopasować lub spełnić czyjeś oczekiwania, to nie sprawi, że będą szczęśliwi. Zawsze zakochana w przewiewnych nutach, świeżych perfumach i czymś swobodnym i sportowym, a jednocześnie asymetrycznym i eleganckim, Aquarius jest w najlepszej formie, gdy nosi coś, czym się podoba. Nie potrzebują szafy pełnej rzeczy, po prostu potrzebują każdego z nich inspirujących i sprawiają, że czują się dobrze. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku są już urodzone, aby się wyróżnić i różnić od reszty świata, potrząsając systemami tych, którzy są wokół nich. To dlatego mogą czuć się najlepiej w ubraniach, które nie odróżniają ich tak bardzo, jak ich osobowość i słowa. Ekspresyjne i głośne lub intensywne i nieco ciszej, każdy Aquarius musi pozwolić, aby ich energia okazała się być najbardziej atrakcyjna.

Ryby

Marzycielska uwodzicielska natura Ryb ukrywa swój największy urok w dziecinnym i kolorowym podejściu do życia. Żyjąc życiem w kolorze, można wybrać dowolny kolor, który pasuje, a my rozpoznajemy kobiety Ryb w fazach życia zabarwionych purpurową szminką, satynowymi zielonymi butami lub pasem, który daje im przewagę. Mężczyźni będą wrażliwi męscy i zawsze będą dobrze pachnieć, opierając się na opowiadaniu lub romantycznym geście, a nie na ich wyglądzie. Uniesienie Wenus poprowadzi ich do wydania każdej emocji, która przyniesie im obrót, i bez względu na to, czy jest to nowa para dżinsów czy nowa torba, zorganizują oni swoje życie tak długo, jak długo skacze im serce. Ryby powinny zawsze pozostawać w równowadze, ponieważ zbyt dużo makijażu i zmieniających się kolorów sprawia wrażenie ukrywania, a nie stabilności. Powinny one błyszczeć tak dużo, jak chcą, nosić delikatne koronki z odpowiednim marzycielskim swetrem, wysokie obcasy, gdy idziesz do klubu, ale nadal zamieniają się w bawełnianą piżamę w domu, gdy dzień się kończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.