Mars w Koziorożcu

Jednym z najważniejszych problemów w życiu naszych ziemian jest wyniesienie Marsa na znak Koziorożca. Biorąc pod uwagę jego niedawny kontakt z Saturnem w tym znaku, mamy uznać potencjał zwycięstwa, naszą agresję jako źródło siły i zaakceptować przeszkody w naszym życiu, które zostały wprowadzone tam z jakiegoś powodu. Kopanie może się rozpocząć, aby w nadchodzących dniach stworzyć właściwy fundament dla naszego życia.

O Marsie

Kiedy myślimy o Marsie, natychmiast myślimy o innowacyjnej, zaciekłej i energicznej stronie istnienia, która daje nam siłę, by przełamać każdą ścianę, jeśli jest dobrze ukierunkowana. To planeta, która rządzi naszą czakrą korzenia i reprezentuje nasze uziemienie i naszą zdolność do bycia zorganizowanymi, oddanymi żołnierzami na naszej ścieżce życia. Często będziemy widzieli, że przeszkadza to w problemach emocjonalnych, przecinając nasze serca jak brzytwy, ale zbyt często nie rozumiemy, że ich frustracja pozostawia nas niezadowolonych z naszych pierwotnych fizycznych potrzeb i służy ostrzeganiu nas przed błędami, które musimy naprawić w naszym podejściu do materialnego świata.

Wraz z Saturnem Mars jest uważany za władcę karmy, a wedyjska astrologia postrzega go jako źródło naszych problemów. Z drugiej strony, jest to najczystsza i najprostsza energia naszego ciała, nasza materialna egzystencja i musi być szanowana w każdej formie, jaką kształtuje w naszym życiu. Planeta agresji i nasze fizyczne ograniczenia, władca sportowców, żołnierzy i tych, którzy ścigają się z życiem, musi być wyważony z naszymi emocjonalnymi potrzebami, aby być konstruktywnie i bezboleśnie podążać za nami na naszym tropie. To oznacza strach przed samym życiem, jak również naszą odwagę wyjścia z naszej strefy komfortu, będąc gotowym na wszystko, co mogłoby nas zaskoczyć i zrzucić z nóg.

Wyzwania i sukcesy

Aby zrozumieć cel Marsa na naszym wykresie iw większym porządku rzeczy, musimy obserwować oznaki jego upadku i wyniesienia. Obecnie znajduje się w znaku, który ją wywyższa, Capricorn, i ma prawo skupić się na tym, aby przetrwać wszelkie trudności, które mogą się pojawić. Jednak ci z nas, którzy pozwalają uczuciom ingerować w decyzje, które podejmowaliśmy głównie, mogą mieć trudności z koncentracją się na celu, który zamierzamy osiągnąć. Upadek Marsa znajduje się w Rakie, naszym emocjonalnym kurhanie. Mniej więcej wszyscy jesteśmy zniszczeni w naszej próbie uziemienia się i czasami nie możemy zobaczyć naszych ciał jako świątyń przeznaczonych do większego celu w tym życiu. Nasza rutyna, rządzona przez Księżyc, ma sposób na spieszenie nas w siniaki i wpadki, przekształcenie naszego życia w wyzywające i bolesne i uniemożliwiając nam zrealizowanie planu, aby osiągnąć nasz cel w każdej dziedzinie życia.

Gdy nasze uczucia zostaną oczyszczone, a pozostałości po negatywnym dziedzictwie pozostawione nam przez naszych przodków zaczną zanikać, znajdziemy się na wysokościach i wygrywamy naszą osobistą rasę. Długi mają zostać spłacone, a nasze wody przefiltrowane w jakikolwiek możliwy sposób, jeśli chcemy wykorzystać energię, którą nam dano, po prostu umieszczając w naszym ciele tutaj, na planecie Ziemia. Mars mówi, że niesiemy życie i ponosimy odpowiedzialność za jego życie.

Co można zrobić?

Na szczęście relacja Marsa i Księżyca jest huśtawką, nieustannie utrzymując nas mniej lub bardziej gotowymi do ochrony i służenia naszym sercom w ciałach, które otrzymaliśmy. Punkt widzenia Księżyca uczy nas spowolnienia, wdechu, wydychania i odczucia, gdzie leży nasza prawdziwa motywacja. Kiedy znajdziemy emocjonalny fundament dla naszych wysiłków, stają się one łatwiejsze, nasz Mars staje się radosny i gotowy do działania, a cała nasza fizjologia jest używana, aby służyć większemu dobru, za które nasze dusze mają walczyć.

Z drugiej strony możemy pracować nad naszym uziemieniem, naszą pierwszą czakrą, dbać o naszą rutynę i nasze ciało w najlepszy sposób jaki znamy. Najlepszym sposobem na oczyszczenie karmicznych energii Marsa, które łączą nas z rzekami przodków, jest chodzenie, chodzenie, bieganie i trenowanie. Mamy dać naszym ciałom energetyczny impuls, który poprawi naszą odporność, naszą zdolność do wykonywania czynności we wszystkich innych dziedzinach życia i ostatecznie wpłynie na naszą zdolność do ochrony przed wpływami zewnętrznego świata. Aby wywyższać nasz własny Mars w tym czasie, mamy zwrócić się do wspierającego harmonogramu, aby nasz kręgosłup był szczęśliwy i pielęgnowany, i rozwinąć nasze fizyczne zdolności do tego stopnia, że ​​jesteśmy wygodni i obsługiwani. Zdrowy i zrównoważony styl życia przygotowuje nas na znacznie więcej, niż jesteśmy często świadomi i pomaga nam zrozumieć związek między naszym ciałem a duszą, otwierając bramy do zwycięstw, które najbardziej pragną nasze serca.

http://www.gajg.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.