Księżyc w nowiu w Koziorożcu

Ta szczególna faza Księżyca, kiedy dotyka Słońca, aby rozpocząć nowy cykl, ma wielką wartość, aby pokazać nam głęboki, emocjonalny świat, w którym żyjemy. Scena przed dokładnym połączeniem świateł jest z jakiegoś powodu nazywana „balsamiczną”, ponieważ jest to czas odpuszczenia i sfinalizowania spraw, które stały się przestarzałe w naszym sercu, wołając i widząc nasze emocje za to, czym naprawdę są. Jest to również czas, aby pielęgnować naszą Duszę i kontemplować rzeczy, które trwały zbyt długo. To wewnętrzne rozpoznanie pozwala nam wykonać potężny ruch w przyszłość, gdy nadchodzi Nów i widzimy go cienkiego i błyszczącego na nocnym niebie.

Księżyc w Koziorożcu

Odpowiadając na wszystkie nasze siły, aby zakopać nasze uczucia, aby chronić naszą duszę przed bólem, znak Koziorożca nie wspiera tego przepływu Księżyca. Ma sposób przemieniania wody w lód i zamieniania naszego serca w kamień, jeśli nie jesteśmy ostrożni i gotowi stawić czoła naszym demonom, naszym cieniom i naszym lękom. Bojąc się samotności i porzucenia, jest to znak, w którym Księżyc gwałtownie i smutno decyduje się pozostać sam, aby zachować kontrolę nad swoim przeznaczeniem, a także silną odmową bycia wrażliwym i wrażliwym, a czasem nawet odrzuceniem wszelkich możliwości bycia człowiekiem.

Ludzie urodzeni wraz z ich urodzajnym Księżycem w znaku Koziorożca odczują najgłębszy wpływ tego Księżyca, ponieważ przypomina im bolesne błędy z przeszłości i traumy, które próbowali zakopać, zamiast radzić sobie z nimi na czas. Niestety, nie ma tu miejsca na żałowanie, a jedyną odpowiednią porą, by sobie poradzić, jest ta chwila, jeśli czujemy, że mamy siłę, aby to zrobić właśnie teraz i zobaczyć naszą odpowiedzialność za to, czym jest naprawdę.

Przyjdź, co może

Akceptacja, której szukamy w Koziorożcu, musi przezwyciężyć religię i wiarę w sfery mentalne i prawdziwie pochodzić z serca. Mimo że ten okres prosi nas wszystkich o to, byśmy byli produktywni i myśleli o rzeczach, za które jesteśmy wdzięczni, doprowadzi nas to do łez, więc możemy uwolnić się od łańcuchów zamrożonych uczuć, które nas powstrzymują. Nowy cykl, który pochłonie nasze serca przez cały miesiąc, pokazuje nam wszystko, co nas dotknęło i wszystkie obowiązki, które nie były sprawiedliwie rozdzielone między członków rodziny, partnerów i przyjaciół. Jest to czas na przebaczenie i otwarte serce, ale także właściwy moment, by wyznaczyć jasne granice i zwrócić to, co nie jest prawnie nasze.

Kontakt ze Słońcem zawsze przynosi wiedzę po naszej myśli, a światło świadomości będzie silne. Jeśli się temu przeciwstawisz, popchnie cię aż do zerwania, abyś mógł uświadomić sobie, czego musisz się nauczyć ze swojego życia. Począwszy od naszego osobistego poczucia wolności i kończąc na wyższej filozofii, której nie uwzględniliśmy w naszej rutynie i naszych wyborach, ta szczególna chwila w czasie jest obdarzona ekstremalnym wsparciem ze strony Wszechświata, aby oczyścić, rozpoznać kontakty i emocje z prawdziwą głębią i jakość, i nawiąż kontakt z naszymi smutkami, aby ponownie móc poczuć dziecinną radość.

Pójdźmy do jego przepływu, jakkolwiek zimne wody mogą dostać, i zdaj sobie sprawę, że zawsze byłeś we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Dokąd pójdziesz dalej, zależy wyłącznie od ciebie.

gajg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.