Konflikt między Marsem a Neptunem

Jest to trudny aspekt Marsa i Neptuna, który daje prawdziwych wojowników dla ideałów, dla ostatecznej wiary w siebie i całą ludzkość. Tak jak harmonie między tymi planetami podkreślają zdolność do zanurzenia się w prawdziwym świecie i odnajdywania w nim magii, dysharmonia mówi o walce, aby się tam dostać i daje energię do zrobienia kroku w kierunku czegoś znacznie większego, niż kiedykolwiek byśmy śnili. Kwadrat, przeciwieństwo lub połączenie tych dwóch bytów jest czymś, czego wszyscy się obawiamy i czymś, czego wszyscy pragniemy, seksualnością w czystej emocjonalnej manifestacji, punktem skupienia w oceanie nicości i intensywnym, najczystszym ogniwem realnego świata z niewidzialne.

Bitwy i bajki

Wyższa przyczyna i ideał, do których dążymy w tym życiu, przedstawia się za pośrednictwem Neptuna na mapie każdego. Chociaż jest to pozycja pokoleniowa, co oznacza, że ​​pozostaje ona w jednym znaku przez długi okres czasu (około 14 lat w każdym), to sieć aspektów i jej komunikacja z innymi planetami i domami sprawia, że ​​jest ona wyjątkowa w każdym przypadku osobistym. Neptun jest królem oceanu, mórz, wszystkiego, co jest zbyt duże, by je zobaczyć, zbyt słabe, by je zauważyć, a także zbyt nieuczciwe, by wierzyć. Ostateczna wiara, jaką niesie ona w swoim jądrze, musi ukazać się poprzez Boską Miłość, historię światła, w którą mamy się zanurzyć, i chociaż niektórym z nas łatwo jest zmierzyć i pochłonąć tyle magii, ile jesteśmy gotowi na to w tym życiu, ci, którzy mają silny konflikt Marsa i Neptuna, nie rozumieją zbyt dobrze swoich własnych ograniczeń.

Każda wielka bohaterska historia ma wojownika, który poprowadzi drogę i kogoś, kto rozpocznie walkę o jedną rzecz, w którą wierzą. Aby zrozumieć, gdzie ta osoba ukrywa się w tobie, ważne jest, aby popaść w jedno prawdziwe pragnienie, czy to połączenie z innym istota ludzka, twój książę (ss) Uroczy, lub jednorożec, którego chcesz zobaczyć w lesie. Może to być ideał miłości lub ideał rodziny, osiągnięcia zawodowe, seksualność lub jakakolwiek dziedzina życia, w której Neptun dotyka naszego porodu przez dom. Pozycja Neptuna w domu jest w rzeczywistości ideałem Jaźni postrzeganym przez obszar, który definiuje to wcielenie jako twój idealny Ty.

Strach i dylemat

Jest oczywiste, że konflikt między Marsem a Neptunem wydaje się bitwą bez rzeczywistej walki. Jest to pies szczekający we mgle, wojownik, który nie ma pojęcia, dokąd idzie, lub mężczyzna z mieczem krzyczącym do Boga. Jak więc można naprawić ranę, o której mówią, kiedy się kłopoczą i jaki jest cel ich bitwy, jeśli Mars nigdy nie wygra? Kiedy Mars stoi za naszymi pierwotnymi obawami, czego się obawia na tym stanowisku?

Obserwuj uważnie pozycję swojego Marsa i zadaj sobie pytanie, jaka jest twoja broń. Czy to w Pannie i oznacza twój racjonalny umysł, czy osadzony w Raku, gdzie uczucia ukrywają największą siłę ochrony? Bez względu na paradoks lub klarowność, kiedy zostanie zaatakowany przez Neptuna, będzie walczył ze wszystkim, co jest zrobione, aby zracjonalizować, przynieść rzeczy na Ziemię i przestać rozpoznawać duchy i emocje we wszystkim, co robi. Będzie bać się nieznanego, oceanów, głębin i irracjonalności. Będzie bać się bliskości, intymności i uciekać przed Boskością. Zanim zdasz sobie sprawę z tego, co jest warte walki, ten Mars zapadnie w zależności, samodestruktywne wzorce i wybory, które wydają się być nie z tego świata i nie mają zdrowego umysłu dla zwykłych ludzi.

W miarę jak życie toczy się dalej i duchy pod łóżkiem powoli zaczynają zanikać lub stają się demonami, które gonią człowieka od samego życia, obraz stanie się jaśniejszy i wyraźniejszy. Niektórzy z tych, którzy zostali pobłogosławieni i przeklęci przez to wyzwanie, nagle uświadomią sobie, że mają talent, marzenie, którego utrzymywali jako dziecko. Inni zanurzą się w ból świata i odnajdą swoją rolę w uzdrawianiu. Większość zostanie uderzona wiedzą o wszystkim, co mogą zrobić, jeśli zanurzą palce w lodowatych wodach natchnienia.

Aby utrzymać ogień w płomieniach

Siła Marsa zdaje się tu opierać i nigdy się nie ugiąć podczas ataku ze skażonego Neptuna. Otwory i siniaki w naszej aurze, w naszym energetycznym ciele i naszej rozległej przestrzeni Jaźni nie pozwolą nam odpocząć i być w pokoju. Kiedy wody są spokojne i czyste, a Boska Miłość zostanie znaleziona, łatwo będzie utrzymać włócznię i stać wysoko na własnych nogach, idąc za misją, którą tu znajdziemy. Do tego czasu burze i tsunami mogły zniszczyć naszą obronę, emocje innych ludzi mogły odciągnąć nas od siebie, zalać nasz świat, a każde doznanie z zewnętrznego świata zdaje się nas wyzwalać. Będziemy się bronić nerwowo, jak gdybyśmy uciekali od wszelkich dobrych rzeczy, jakie mają do zaoferowania odległości, lub walczyli z rzeczami, których nigdy nie pokonamy.

Rozwiązanie polega na uczciwości z sercem, wiarą w nasze zmysły, w tym, co tylko czujemy i czego nigdy nie widzimy i nie dotykamy. Znajduje się w czystych uczuciach, gdzie nie ma trucizny, w najczystszych dziecięcych energiach, które pozwalają nam biec naprzód, nawet jeśli nie wiemy, dokąd zmierzamy. Kiedy Mars jest silny i prowadzony przez Neptuna, staje się podekscytowany na przyszłość zamiast bać się go. Ma wizję do trzymania się i podejmowania odważnych kroków w każdym kierunku, który wydaje się prawidłowy, wiedząc, że doprowadzi to wprost do najwspanialszego snu. Kiedy Neptun jest czysty, a nasze emocje całkowicie wolne od więzów i zależności, przestajemy trzymać się bitew straconych i poruszać się jako syreny i meduzy w oceanach, gotowe do znalezienia naszego kolejnego posiłku lub dotknięcia czegoś, czego żaden człowiek nigdy wcześniej nie widział, w zależności od pierwotna potrzeba chwili.

Urodzony z misją

Rzeczą, która oddziela nas od królestwa zwierząt i czystości planety Ziemi i jej bytów, wydaje się być świadomość intelektualna, którą wszyscy chętnie podkreślamy. Ale jeśli obniżysz się do najniższych instynktownych planów już istniejących i wierzysz, że jesteś także jednym z samym Wszechświatem, staje się jasne, że nie ma niczego, czego nie będziesz w stanie osiągnąć, jeśli zaakceptujesz swoje zwierzęta w swoim cienie, wasze demony i najgłębsze najciemniejsze prawdy całego świata. Wszyscy urodziliśmy się z jedną uniwersalną misją – ewoluować jako ludzie. To jest misja, która ciągnie nas do przodu i utrzymuje nas przy życiu. Nasze dusze żywią się ideałami, które chcemy osiągnąć, a nasza siła życiowa jest osłabiona, jeśli obawiamy się, że do tego nie dojdziemy.

Więc podnieście swoje złote miecze i pamiętajcie, aby puścić wszystko, co nie czuje się dobrze po drodze. Stańcie wysoko na falach, pamiętając zawsze sen spokoju, który nosicie w swoim sercu. Wrzeszcz, krzycz i płacz, gniewaj się na samą Boskość, dopóki nie znajdziesz Boskości w sobie. Oczyść swoją fizjologię z innych ludzi, z zewnętrznych energii, toksyn, nikotyny, alkoholu, narkotyków i wszystkich rzeczy, które uważasz za złe dla ciebie. Nie kwestionuj rzeczywistości, toksyczności lub emocji, które odciągają cię od pewnych ludzi, wyborów czy sytuacji. Poczuj i poczekaj na odpowiedni moment do działania, wyczuwając chwilę i atmosferę, która sprawia, że ​​jesteś spokojny i bezpieczny. Zamiast narzucać sobie siłę i łamać zewnętrzną sferę ochrony, pozostańcie przy życiu i bądźcie odważni, dopóki nie będziecie pewni, że nic złego nie kryje się za następnym posunięciem. Pozostań cicho iw ciągłym emocjonalnym kontakcie z ideałem, wiedząc, że jesteś energią i siłą samego oceanu, kiedy twoja siła zostaje odzyskana i połączenie z Wszechświatem tak ogromnym, jak to zostało stworzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.