Kolory Zodiaku

Kolory planet

Kolory świata rezonują z naszymi stanami energetycznymi, naszymi czakrami i każdą planetą, którą nosimy w naszej porodzie. Podczas gdy niektóre osoby czują się dobrze na fioletowo, poznasz ludzi, którzy unikają go za wszelką cenę, lub tych całkowicie ambiwalentnych dla jego istnienia. Nasze przywiązanie do określonego koloru jest zazwyczaj głosem niebiańskiej istoty, która wzywa nas, przypominając nam, jak ważne jest, aby na razie wypełnić swoje buty, dając nam rolę w drzewie genealogicznym, które mamy mieć. Jeśli dziś wskoczymy do niebieskiego kostiumu, oczywiście mamy powód, by w naszych listach wskoczyć do roli Jowisza lub Urana, tak jak zielone wibracje mówią o emocjonalnym czasie rządzonym przez Wenus lub Księżyc.

Istnieje wiele odcieni i kolorów dla naszego istnienia i jest to dziedzina badań, w której niektórzy z nas się wyróżnią. Jednak ten artykuł pozwoli nam skupić się na głównych odcieniach, które definiują role planet, a także role Księżyca i Słońca, w ich podstawowej potrzebie. Najlepszym sposobem na wywołanie energii aspektu wspierającego jest połączenie kolorów tworzących go planet, więc skorzystaj z poniższych linii, aby zapewnić sobie wsparcie, którego potrzebujesz i dobrze się bawić.

Księżyc

Kiedy wyobrażacie sobie Księżyc w całej jego archetypowej poświacie, zauważycie, że oznacza kobietę, która właśnie została żoną w podstawowym kolorze Księżyca – BIAŁYM. Silver będzie świętować blask księżyca, a opalenizna nadadzą mu wodnistą nutę, której czasami potrzebuje. Jako naturalna władczyni noworodków, będzie miała swój udział we wszystkich dziecinnych kolorach, takich jak niemowlę niebieski, różowy dla dzieci i jasne pastelowe kolory, które wypełnia dziecięcy oddział. Ponieważ Księżyc rządzi naszą czakrą serca, zobaczymy, że ma ona silne powiązanie z kolorem zielonym, chociaż zawsze będziemy obserwować odcienie zieleni poprzez symbolikę Wenus.

Słońce

Kiedy mówimy o odpowiednim kolorze dla gwiazdy naszego systemu, musi ona świecić i umieścić nas w centrum uwagi. Jego głównym kolorem jest ZŁOTO. Ponadto niesamowita energia Słońca zawsze będzie wywoływana przez ciepłe, intensywne kolory, takie jak wesoły żółty, jasny pomarańczowy i jasnoczerwony. Żółty będzie komunikował nasze Słońce z naszą piątą czakrą i jej posłańcem Merkurego. Pomarańczowe odcienie nadadzą mu więcej kreatywności, inspiracji i dodatkowego połączenia z Wenus i czakrą sakralną. Wszystko czerwonawy popycha nasze Słońce do inicjatywy i łączy go z Marsa i czakrą korzenia.

Rtęć

Aby znaleźć kolory Merkurego, musimy zrozumieć, że rządzi on dwoma różnymi znakami dwóch różnych natur, a przy wszystkich jego dualnościach najlepiej jest obserwować je przez dwa kolory – ŻÓŁTY i SZARY. Rtęć jest planetą najbliższą Słońcu i najpierw zajmie jej naturalne ciepłe kolory. Mimo to zawsze istnieje „ciemna strona”, aby wygasić pragnienia i pogodną naturę z drugiego końca. Najczystsza forma luźnej komunikacji zostanie osiągnięta dzięki szafranowi, a turkus kładzie nacisk na regułę Merkurego dotyczącą czakry gardła.

Wenus

Podobnie jak Merkury, Wenus ma dwie manifestacje – na Ziemi i w Powietrzu. Jego uziemione tony należą do ZIELONEJ, chociaż często określa się je jako dodatkowy kolor Księżyca i czakry serca. Z drugiej strony, jego przewiewna natura Libran jest przedstawiona poprzez PINK wraz z cyklamenami i wszystkimi odcieniami prowadzącymi do fioletowych odcieni Neptuna, wyższej oktawy Wenus. Kiedy mówimy o czymkolwiek kolorowym, podświadomie wzywamy tę planetę do rządzenia i najlepiej wywołuje ją kwiecisty motyw w wielu kolorach. Ponieważ Wenus rządzi naszą sakralną lub drugą czakrą, jest także planetą pomarańczowych tonów, chociaż daje to silniejsze połączenie z ognistymi znakami i Słońcem.

Mars

Planeta Mars została nazwana Czerwoną planetą od czasów starożytnych i ma kolor RED. Tak jak nie ma dylematu dla wszystkich spraw Marsa i jego podstaw, będzie on rządzony tylko czystą i prostą czerwienią w jaśniejszych odcieniach. Wraz ze znakiem Skorpiona tradycyjnie rządzonego przez Marsa, zobaczymy, że ciemniejsze odcienie czerwieni należą do jego „drugiej strony”, ale częściej przypisują te ciemne odcienie Plutonowi.

Jowisz

To wielkie, dobroczynne ciało niebieskie ma zawsze coś do nauczenia, a jego podstawowy kolor jest NIEBIESKI. Z reguły Jowisza nad czakrą trzeciego oka, jego odcienie będą skłaniać się do koloru indygo, granatu i ciemniejszych odcieni koloru, podczas gdy jaśniejsze mówią o jego związku z rtęcią. Kiedy dodaje się różową nutę, będzie to mówić o jej tradycyjnej roli władcy Ryb i dać jej silny związek z Wenus.

Saturn

Saturn oznacza wszystko, co ciemne, a jego podstawowe ziemskie kolory to BRĄZOWY i CZARNY. Chociaż czarny jest technicznie brakiem koloru, noszenie czarnego będzie miało swój lekceważący charakter i mówić o jego tendencji do odbierania, omijania i uwalniania się od różnych rzeczy. Saturn będzie również oznaczać wszystko, co brudne, a każdy kolor, który wygląda na zakurzony, brązowawy lub uszkodzony, pochyli się w jego stronę. To nie jest coś, z czego można by uciec, jeśli Saturn jest dobrze ustawiony w naszym wykresie, ponieważ daje nam stabilność, wytrwałość i zdolności planowania, których często potrzebujemy w świecie zawodowym.

Uranus

Podstawowym kolorem Urana jest LEKKA NIEBIESKA lub kolor nieba. Przejawi się to głównie poprzez połączenie z Merkurym i czakrą gardła, jako boski posłaniec bogów. Ponadto jest to planeta, która od czasu do czasu pokazuje swoje odbicie gołym okiem i mówi o elektryczności, elemencie zaskoczenia i wszystkim, co jest świecące, lśniące i niesymetryczne. Glitter będzie rządzony przez Urana, a także wszystkie dodatki srebrne i metalowe do podstawowych kolorów.

Neptun

Jest to planeta przedstawiona przez FIOLET we wszystkich odcieniach, od liliowego po fioletowy. Neptun jest bogiem wszystkich półprzezroczystych kolorów, dymnych i płynących od jednego do drugiego, ich linie nie są wyraźnie ustalone. Bez względu na ton, koronki będą należeć do jego zasady, a także wszystko przejrzyste, wyblakłe lub niezdefiniowane. Neptun jest dodatkową linijką wszystkich pastelowych kolorów i wszystkich artystycznie i twórczo kolorowych przedmiotów i ubrań.

Pluton

Pluton jest władcą Skorpiona i wyższej oktawy Marsa, aw jego najjaśniejszym przejawie jest przedstawiony przez CIEMNĄ CZERWONĄ, kolor krwi. Jest to namiętny ton szkarłatu, lawy i burgunda w najczystszej i obecnej formie. Ponieważ Pluton oznacza również brak obecności (będąc w tej chwili nieistniejącą planetą), będzie rządzić na czarno obok Saturna, a przez to mówić o braku koloru, braku wyboru i kamiennym, zimnym losie, któremu trzeba stawić czoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.