Kody Astrologii dla zmiany pracy

Saturn znajduje się w centrum naszej galaktyki i wydaje się, że cofa się, wprowadzając wybory zawodowe i naszą zdolność planowania naszego życia zawodowego w centrum zainteresowania. Jeśli ta tranzytująca planeta dotknie osobistego miejsca na twojej kartce porodowej, być może natknąłeś się na odpowiedni artykuł dla twojej obecnej sytuacji.

Profesjonalne wybory w Natal Chart

Podstawowa astrologia uczy nas, że powinniśmy patrzeć na wszystkie „ziemskie” domy, aby interpretować sprawy zawodowe. Te domy to 2., 6. i 10. dom na wykresie porodowym. W zależności od naszej zdolności skupiania naszej energii na naszych celach, potrzeba naszego dziesiątego domu będzie żyła w materialnym świecie, prezentując się w dziedzinie naszych najwyższych dążeń i celów zawodowych. Nasz dziesiąty dom mówi o naszych przełożonych io wszystkim, co chcemy osiągnąć na czas, a także o naszych planach dotarcia do tych miejsc.

Aby dodać się do naszej osobowości w zakresie profesjonalnych celów i problemów, szósty dom jest po to, aby wskazać nasze nawyki pracy i pracę, którą nasza codzienna rutyna jest gotowa przyjąć i ujawnić. Ktoś może mieć doskonały dziesiąty dom, na przykład na wzniosłym Marsie, ale to niewiele pomoże, jeśli szósty dom nie poprze tej symboliki poprzez pracę i poświęcenie. To by mówiło o naszej zdolności do wykonania dobrego planu, a następnie słabości do stawienia czoła przeszkodom i trzymania się tego, dopóki nie osiągniemy naszego celu.

W tańcu domów, jest to drugi dom, który przynosi naturę Wenus w równaniu, jako ostateczną nagrodę za wszystko, co zrobiliśmy w dziedzinie rozwoju osobistego. Jest to nasze wbudowane poczucie wartości osobistej i naszej wypłaty, aby pokazać nam, jak radzimy sobie z emocjonalnymi wyzwaniami, które próbowały odciągnąć nas od naszych celów.

Kariera i czas

Aby odkryć, czy nadszedł czas, aby nasza ścieżka kariery się zmieniła, użyjemy kilku metod predykcyjnych i znajdziemy dokładny punkt w czasie, w którym kilka podobnych symboli będzie się przeplatało. Będziemy głównie polegać na ruchach planet, które rządzą tymi trzema domami związanymi z karierą, ale także obserwujemy postępujący Księżyc i tranzyt Saturna. Każda zmiana w dziedzinie kariery zawodowej i zawodu jest zazwyczaj bardzo dobrze widoczna na wykresie Solar Return na dany rok, ponieważ daje obraz powrotu Słońca.

Samo Słońce jest silnym znaczeniem dla spraw zawodowych, ponieważ reprezentuje naszą inicjatywę i podstawową świadomość, energię, którą wkładamy w kreatywność i naszą podstawową osobowość, którą mamy tutaj wyrazić. Jest to aktywna zasada ściśle związana z kwestiami zawodowymi i nasza zdolność do bycia asertywnym i pewnym siebie, aby dokonać zmiany w pierwszej kolejności.

Zmiany, duże i małe

Zmiany miejsca pracy widoczne w szóstym domu będą dotyczyły głównie prostej zmiany rutyny, takiej jak różne godziny pracy, różne środowiska pracy, od koloru naszego biurka i kosza na śmieci, po ramy czasowe naszych działań. Szósty dom nadal pozostawia nas w tej samej podporządkowanej pozycji, która pozwala życiu prowadzić nas przez okoliczności, przełożonych i kogoś, kto przewodzi. Jeśli własna pozycja szóstego domu jest silna i wspiera ich wznoszącego się władcę i jego osobiste punkty, mogą uznać to za wystarczające na drodze osobistego rozwoju. Ci ludzie mają cel w życiu, aby służyć innym z pewną łatwością lub mogą mieć silniejsze priorytety w dziedzinach życia innych niż ich zawód.

Naprawdę duże zmiany w karierze i zmiany są zawsze związane z dziesiątym domem osobistego horoskopu, a następnie zmiany widoczne w szóstym. To jest dom, który mówi o kierunku, w którym chcemy umieścić naszą podstawową energię. Bardzo często ludzie, którzy kładą nacisk na dziesiąty dom, mają sytuację życiową, która prowadzi ich do całkowitej profesjonalnej transformacji, zdobycia wyższego wykształcenia w jednej dziedzinie tylko po to, by skończyć pracę w drugiej, ze wszystkimi sprawami zawodowymi, które mają skłonność do zmiany. Nie powinno Cię to dziwić, na przykład, że piłkarz z interesującym dziesiątym domem zdecyduje się zostać prawnikiem korporacyjnym, tak jak badacz skupiający się tutaj, może wymieniać eksperymentalną naukę dla astrologii.

Zastanawiając się nad zmianą pracy na wykresie osobistym, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to ocenić dominację jednego z tych domów w stosunku do drugiego, i zobaczyć, co jest przewodnim symbolizmem, który należy obserwować. Kiedy ustalimy pierwotny mechanizm i ścieżkę, która sprawi, że osoba będzie kreatywna i prawdziwie szczęśliwa (zawsze w związku ze Słońcem, piątym domem lub znakiem Lwa), o wiele łatwiej będzie dostrzec moment w czasie, gdy ruchy planetarne wyzwoli wewnętrzną potrzebę jednostki.

Kody do zmiany pracy

Powtarzanie podobnych symbolizmów jest czymś, co poprowadzi nas w naszej próbie przewidywania momentu, w którym coś się wydarzy. Nawet jeśli wybieramy się w wyborach na idealny moment, w którym należy zrezygnować lub założyć własną firmę, musimy znaleźć moment wsparcia dla wszystkich odpowiednich planet, domostw i innych osobistych punktów w zodiaku. Aby przewidzieć zmianę swojej pracy, szukaj znaczących powtórzeń tych w co najmniej trzech metodach predykcyjnych połączonych z twoją kartą porodową. Zawsze pamiętaj, że numer trzy nadaje znaczenie wszystkim rzeczom, które próbujemy wizualizować, więc wszystko, co widzisz, musi zostać potwierdzone z trzech różnych perspektyw.

Oto kody predykcyjne, które należy wziąć pod uwagę:

– Pierwszy władca domu na dziesiątym zakręcie domu;
– Dziesiątego lub szóstego władcy domu na pierwszym zakręcie domu;
– Dziesiątego lub szóstego władcy domu w połączeniu, kwadratu lub opozycji z Saturnem;
– Dziesiąta lub szósta władca domu zmienia znaki w drugich progresjach lub kierunkach;
– Dodatkowy Księżyc w dokładnym aspekcie z dziesiątą lub szóstą linijką;
– Dodatkowy Księżyc w dokładnym aspekcie z dziesiątym lub szóstym przewrotem domu;
– Pluton na szóstym lub dziesiątym przewrocie domu;
– Uran w aspekcie z dziesiątym lub szóstym przewrotem domu;
– Jowisz w dziesiątym lub szóstym domu;
– Jowisz w mocnym, wspierającym aspekcie z dziesiątą lub szóstą linijką;
– Szósty władca domu w rodzinnym domu dziesiątym;
– Dziesiąty władca domu w rodzinnym szóstym domu;
– Solarny Ascendant w rodzinnym domu szóstym lub dziesiątym;
– Solarny władca Ascendant w szóstym lub dziesiątym domu;
– Dyrektywa Saturn na ostatnim lub pierwszym stopniu znaku;
– Dyrektywa Sun dotycząca ostatniego lub pierwszego stopnia oznaczenia;
– Dyrektywa szósta lub dziesiąta władca domu na ostatnim lub pierwszym stopniu oznaczenia.

Przeszukuj kody w kilku różnych metodach, aby znaleźć punkt, w którym wszystkie tworzą określony obraz. W astrologii nie jest to jasnowidzenie, ale powtarzalność czyni mistrza, więc nie spiesz się z wnioskami, a zamiast tego znajdź swoje potwierdzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.