Kiedy słońce robi się ciemne

Zaćmienie Słońca w Lwie stało się właśnie dzisiaj. Jest to interesujące miejsce tego zjawiska, ponieważ jest to znak rządzony przez samo Słońce. Wielu z nas odczuwało jego wpływ w najdziwniejszy sposób, nasze żołądki obracają się, nasz oddech staje się krótki, a nasz układ trawienny ulega zawaleniu. Relacje miały dziwny obrót, głównie na lepsze, ponieważ Uran ukształtował dokładną trine z koniunkcją Księżyca i Słońca.

Jak się do tego zbliżamy?

Pozwól zaskoczyć tej chwili, bądź aktywny i pozostań w ruchu. Rtęć cofa się i zamazuje nasze myśli z jakiegoś powodu. Fakt, że Słońce się tam zgubiło, nie pomoże ani naszej racjonalności, ani zdrowego rozsądku. Emocje zwyciężą, a wołanie serca staje się zbyt ważne, aby je zignorować. Nowa miłość zacznie się w takim momencie, ale na dłuższą metę może być pozbawiona radości i zabawy. Mimo to, związek serc jest tym, co jest naprawdę ważne dzisiaj, więc miej to na uwadze, jeśli podejmujesz nowe decyzje i spotykasz nowych ludzi po drodze.

Jeśli byłeś dla siebie dobry i uczynił swoje życie satysfakcjonującym i dziecinnie zabawnym, nie ma się czego obawiać w tym czasie. Nowe kontakty społeczne pokolorują twój świat, a ewentualne bratnie dusze powstają z najciemniejszych czasów. To jest chwila, by nawiązać kontakt z twoją Duszą i wyłączyć ego oraz obraz mocy, który mógłby odciągnąć cię daleko od twojej wewnętrznej potrzeby. Gdy status zostaje zniszczony, obrazy spadają, a królowie zamieniają się w proch lub znikają, Boska Miłość staje się oczywista dla wszystkich i podnosi nas o jeden krok wyżej na naszej drodze do ewolucji.

Bliskość uzdrawi

Jeśli czujesz się zagubiony i lubisz wszystko w swoim życiu rozpada się na kawałki, daj sobie szansę, aby poczuć się smutnym, płakać i spędzić czas w domu, z członkami rodziny i tymi, którzy sprawiają, że czujesz się blisko i intymnie. Rozczarowanie utraconych bitew będzie łatwiejsze do pokonania, jeśli znajdziesz wdzięczność za to, co już masz i rzeczy, które zbudowałeś po drodze. Pomyśl o swoich korzeniach, uczuciach i sercu, pozostawiając odwagę i nowe zdobycze na jakiś czas. Opierając się na swoich zmysłach, przekonasz się, że są ludzie, których czujesz blisko, i musisz połączyć się z nimi na jeszcze głębszym poziomie.

Wiadomość

Komunikuj się, ale nie bierz rzeczy zbyt osobiście. Żadna inna osoba nie porozmawia ze swoim stanem pełnej świadomości, a to nie powinno zniszczyć twojej woli ani twojego ego. Masz moc działania, uczynienia i zwycięstwa, ale tylko wtedy, gdy jesteś na drodze swego serca i przywołana przez misję w życiu, którą zawsze miałeś naśladować. Jeśli nie, to trafiłeś w odpowiednie miejsce przy wyborze planety Ziemia, ponieważ po prostu dało ci to szansę, abyś rozpoznał, co musisz zrobić, aby być szczęśliwym i wolnym od swojego ego i nieprawdziwego poczucia przewodnictwa. Dorośnij, przekazuj swoim przodkom na dłuższą metę i bądź dumny ze swojego piękna, nawet jeśli nie jest to oczywiste dla wielu.

Najczęściej dotyczy: Leo, Libra, Aquarius

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.