Kiedy nasze wizje się budzą

Nasz Władca Pierścieni doszedł do końca swoich podróży w Strzelcu i właśnie wrócił do swojego naturalnego elementu Ziemi, aby znaleźć sposoby manifestowania wizji, wykorzystania wiedzy oraz wyznaczania celów i planów opartych na solidnych przekonaniach. Przejście na Koziorożca może być łatwe lub trudne, w zależności od oporu, jaki wprowadzamy do naszego świata przekonań o niewidzialnych i wszystkich tych niepokojących i mrocznych rzeczach. Cienie ożyją, ale tak samo magia, a wszystko okaże się pasować do idealnego równania Wszechświata na końcu.

Piękno i cień

Przez prawie trzy lata Saturn poruszał się powoli po znaku Strzelca w misji, by wyjaśnić pewne rzeczy i sprawić, abyśmy zrozumieli, gdzie musimy zwolnić i być bardziej realistami. Bańka zniknęła, a wszystkie różowe okulary, które nosiliśmy, zostały na dobre złamane. Chociaż spowodowało to wiele trudności i skłoniło niektórych z nas do zakwestionowania całego naszego celu życiowego oraz celu, jaki sobie postawiliśmy w przeszłości, prawdę znaleziono w najciemniejszych miejscach i założono fundamenty na czasy, które jeszcze nadejdą.

Wiemy, że Saturn jest „tak złośliwy, jak to tylko możliwe”, zawsze opowiadając historie o trudnościach, ograniczeniach i stratach. Musimy jednak pamiętać, że jest to także nasza prawdziwa wiara i nasze połączenie z Bogiem i wszechświatem, uczące nas o odpowiedzialności i krótkości życia na Ziemi. Jego ograniczenia są tylko naturalne i można je pokonać tylko wtedy, gdy je zaakceptujemy i staniemy się naprawdę świadomi ich złożoności i konieczności w naszym życiu. Kiedy obejmujemy naszą pozycję, tu i teraz, możemy uwolnić się od strachu i zacząć pracować nad wyjściem, tworząc idealny plan, który nas uwolni.

Reguła Saturna

Tworząc cienką linię równowagi między przeszłością i przyszłością, oddając nasze serca i nasze ciała w tę chwilę w czasie, Saturn miał coś do nauczenia, a jego wykłady zawsze służyły celowi. W nadchodzących dniach mają się one objawiać w realnym świecie i wszyscy mamy zadanie, aby realizować naszą wiedzę w praktycznych sprawach, dążeniach do kariery i wszystkich pracach, które chcemy wykonać. Wizje, które mieliśmy do tej pory, powrócą do życia i zależą od pozytywnego nastawienia naszych wierzeń, uwolnią się lub będą torturować. Wiara ma zamiar pokazać, postrzegana jako stwierdzenie dla wszystkich rzeczy, które znajdują się w naszych sercach.

Czas płynie w normalnym tempie, ale może to być postrzegane z naszego osobistego punktu widzenia. Powolne i stabilne, każde równanie życia ma się wkrótce rozwinąć i ukazać ponad głową, jako krzyż do noszenia lub aureola, aby podnieść nas o jeden stopień wyżej przy każdym promieniu światła, do którego otwieramy nasze serca. Jeśli nie będziemy stawiali zbyt wielkiego oporu przed stawianiem czoła naszym cieniem, będziemy mieli szansę wzięcia odpowiedzialności za nasze życie i zanurzenia się głęboko w podświadomym świecie, aby w końcu ruszyć i złamać nasze ograniczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.