Jak moje małżeństwo się nie powiodło… dwa razy

W 1999 roku zbliżałem się do moich późnych lat dwudziestych. Wszyscy inni mieli dzieci i byli małżeństwem. Pracowałem bez wytchnienia w drukarni (jedna z wielu prac, które osiągnąłem w mojej wczesnej dorosłości). Próbując zaoferować swojemu ego poczucie obietnicy i nadziei, kupiłem w ideologii, że szkoła była dla mnie odpowiednia, a po ukończeniu edukacji formalnej otrzymałbym przyzwoitą pracę biurową. Czułem się pusty pomimo moich zajęć. Czułem, że mój biologiczny zegar tyka. Chciałem celu w życiu.

Spotkałem mojego przyszłego męża na czacie dla singli w północno-wschodnim Ohio. Nie mogłem się doczekać rozmowy z nim codziennie po pracy. Kiedy w końcu spotkaliśmy się osobiście, wydawał się miły zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru.

Pobraliśmy się 11 sierpnia 2001 r. (Jeden miesiąc przed 9/11). Co prawda obaj udało nam się pracować w ciągu tygodnia i pić w weekendy. Dla mnie picie było zaangażowaniem społecznym i nie zawsze chciałem skupić się na działaniach społecznych. W Sylwestra 2002 r. Obiecałem zrezygnować z picia. Wśród chichotów od biesiadników sylwestrowych (głównie członków dalszej rodziny), oddałem się Jezusowi. Od tego momentu osiągnąłem cel w wielu wcześniej pozbawionych sfery obszarach życia, takich jak praca. Zauważyłem, że łatwiej radzę sobie z atakami lękowymi, a nawet rzuciłem palenie po kilku nieudanych próbach.

W 2003 roku mieliśmy nasze pierwsze dziecko, chłopca, aw 2005 roku przywitaliśmy naszą córkę. Ale coś innego było z mężem i mną po przybyciu dzieci. W tym momencie nie czułem się z nim związany i sądziłem, że prawdopodobnie nigdy nie byłem z nim związany emocjonalnie. Czułem się samotny i odizolowany od każdego dorosłego i domniemanego członka rodziny w naszym mieście. Z narodzin moich dzieci wynikało, że będę sam na tej drodze rodzicielstwa. Na początku nawet nie myślałem. Tak długo jak miałem wytrzymałość psychiczną i emocjonalną, aby wykonywać tę pracę, byłem podekscytowany, gdy dostałem rolę matki.

Picie mojego męża trwało nadal. Wkrótce zyskał smak rumu i likieru słodowego. Gdybyśmy nie mieli pieniędzy na opłacenie rachunków, znalazłby sposób, by zebrać wystarczającą ilość pieniędzy na czterdzieści uncji Stalowych Rezerw. Kiedy pieniądze się skończyły, zadzwonił do swoich ludzi, aby poszli do ich domu i dobrze się napili aż do następnego popołudnia. Zacząłem uwielbiać czasy, w których porzucił rodzinę, ponieważ potrzebowałam bardzo potrzebnej ciszy i spokoju. Bez krzyków, bez trzaskania i walki, bez gwałtownych tyrad w środku nocy, przynajmniej dopóki nie wróci do domu pijany na Long Island Iced Tea.

Spotkałem przyjaciela imieniem Eva, który kształcił mnie w sprawach przemocy domowej. Zachęciła mnie, abym zadzwonił do lokalnego schroniska dla kobiet za każdym razem, gdy doświadczyłem incydentu w domu. Za każdym razem, gdy dzwoniłem, zyskałem trochę więcej informacji na temat kroków, które musiałem podjąć, aby sformułować plan ucieczki. Pewnego pamiętnego dnia powiedziałem mojemu przyjacielowi o siniakach, które miałem na rękach. Poleciła mi złożyć raport na policji. Będę dokumentował przemoc domową dla przyszłych referencji. Ale, na szczęście, oficerowie aresztowali mojego męża po tym, jak zostałem sfotografowany i sporządziłem raport. Udało mi się uzyskać CPO (cywilny nakaz ochrony) do czasu jego aresztowania.

Termin sądu wyznaczono na miesiąc. Miałem miesiąc, żeby zabrać moje kaczki z rzędu i wyjść z małżeństwa. Napotkałem zbyt wiele przeszkód za pierwszym razem, gdy próbowałem odejść. Nawet po tym, jak spędziłem dwa tygodnie w schronisku dla kobiet w Lorain, wróciłem do domu z naszymi dziećmi do pijanego koszmaru.

Do 2008 roku nasze rozwiązanie było ostateczne, a ja i dzieci przeniosły się z powrotem do obszaru Akron / Wooster. Zabezpieczyłem mieszkanie w publicznym kompleksie mieszkaniowym w miasteczku Rittman w stanie Ohio. Agencja pracy tymczasowej pomogła mi postawić stopę w drzwiach w lokalnej fabryce. Dylan i Olivia zaprzyjaźniały się i dobrze sobie radziły w szkole. W 2013 r. Zaoszczędziłem wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić dom Freddie Mac za 70 000 $

W ciągu następnych kilku miesięcy życie wydawało się iść naprzód. Czułam się zmuszona do pracy z moim nieudanym małżeństwem. Mój były mąż powiedział mi, że nie pił i ślubował, że będzie dobrym ojcem. Ponownie wybraliśmy się ponownie w czerwcu 2014 roku. Nie odczuwałem rozdrażnienia u mego męża. Musiałam się dostosować do tej zmiany, ale on znów znalazł schronienie w butelce zaledwie dwa miesiące po tym, jak po raz drugi związaliśmy węzeł.

Pracował na cmentarnej zmianie w firmie zaledwie dziesięć minut drogi od Rittmana. Rzadko wracał do domu bezpośrednio po pracy. Pojechałbym po drugiej stronie miasta i zobaczył jego samochód zaparkowany na wiele godzin. Zadzwoniłem do automatycznej linii banku, aby odkryć, że zabierał kilka dużych kawałków pieniędzy, kiedy go nie było. Kiedy wrócił, stanął przed moimi zamkniętymi drzwiami i rzucił na mnie słowne znęcanie się.

Nigdy nie był typem człowieka, który dyscyplinowałby swoje dzieci z jakąkolwiek wrażliwością, tylko ostrymi słowami, nie wyciągniętymi lekcjami, żadną zachętą ani miłością. Zaczął nazywać je imionami i tworzyć podziały z dzieciakami, nad którymi ciężko pracowałem, aby być bezkonkurencyjnymi. Policja próbowała kilkakrotnie interweniować, ale za każdym razem, gdy odeszła po otrzymaniu od mego męża obietnicy, zdecydował się na trzeźwy spacer. Po prostu poszedłby do Bert’a, by kupić kolejną butelkę lub skrzynkę piwa.

W maju 2015 roku dotarłem do schroniska dla ofiar przemocy w moim kraju. Złożyłem wniosek o niewielką dotację, aby zrekompensować moje opłaty prawne w przypadku rozwodu. W ciągu kilku miesięcy zatwierdzili moją prośbę i uzyskałem prawnika, który przygotował moją sprawę. Ten rozwód nie różnił się znacznie od pierwszego. Udzielone wsparcie na dziecko było prawie takie samo, nie prosiłem o wsparcie małżeńskie (poza tymczasowym wsparciem dla małżonków). Zatrzymałem dom i otrzymałem od Chevy Cavalier 2004, który sfinansowaliśmy razem. Obciążono mnie za to 156 dolarów miesięcznie za samochód po tym, jak rozbił samochód, który posiadałem za darmo i jasno. Dodatkowo musiałem zapłacić 90% za pełne ubezpieczenie samochodu. Po raz kolejny przeprowadził się do domu jego rodziców. W lutym 2016 r. Postanowił służyć 6 miesięcy w więzieniu, zamiast 5-letniego okresu próbnego na kolejne DUI. Nie chciał się martwić, że każdego tygodnia jedzie do hrabstwa Wayne na okres próbny.

Dzisiaj został zwolniony z tego wyroku. Jego rodzice będą tam, aby go podnieść, nakarmić, wspierać i zapewnić nie tylko dom, ale także schronienie. W kokonie ich domu mężczyzna w średnim wieku pozostaje nastolatkiem, nie chce poświęcić swoich pragnień, aby zostać dorosłym. Przypisuję sobie plan, aby przestać używać mojej karty kredytowej, by kupować artykuły spożywcze. Zaledwie kilka miesięcy temu karta kredytowa była jedynie „awaryjnym” narzędziem. Minęło sześć miesięcy, odkąd zapłacił za jakiekolwiek wsparcie dla dziecka. Złożyłem wniosek o modyfikację hipoteki domowej. Może raz wylatuję moje plany, mogę puścić tego człowieka-dziecko. Być może będę się modlił w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.