Horoskop wyjaśniony

Artykuł sponsorowany przez: https://dobretabletki.pl/gm-forte/

Nawet jeśli astrologia jest czymś więcej niż codziennym horoskopem Słońca, najczęstszym zastosowaniem astrologii jest pole do przewidywania znaków Sun na podstawie obserwacji pozycji planet względem tego znaku na konkretny dzień, tydzień, miesiąc lub rok. W większości przypadków głupio jest założyć, że jedna interpretacja może być połączona z milionami ludzi na całym świecie, wszyscy urodzeni razem ze Słońcem w tym samym znaku. W większości przypadków sceptycyzmu wobec astrologii, pierwszym argumentem przeciwko niemu jest ten, w którym „niewierzący” mówi o niemożności opisania tak wielu ludzi tylko w dwunastu znakach zodiaku. Niefortunne dla sceptyków, ale jest to dość powierzchowny pogląd z oczywistym brakiem informacji kryjących się za roszczeniem.

Aby wprowadzić zamieszanie jeszcze większe, wiemy, że masa Słońca stanowi 99% naszego Układu Słonecznego i jest zrozumiałe, że jego rola w naszym wykresie musi być niezwykle ważna. Żadna planeta nigdy nie zbliży się do znaczenia tego króla zodiaku, produkując energię i świeci jasno w naszym życiu. Słońce reprezentuje nasze wewnętrzne dziecko i naszą twórczą siłę, naszą siłę woli i naszą pewność, ciągnie nas swoją grawitacją do pewnych obszarów naszego życia i wszyscy musimy zrozumieć jej znaczenie. Na przykład każda osoba ze Słońcem w Baranie będzie miała silną wolę i priorytety, ale reszta historii będzie zależeć od domu, w którym znajduje się Słońce, pozycji Marsa – władcy znaku Słońca, wznoszące się, Księżyc i wiele innych czynników, które powinny być zawarte w każdej osobistej interpretacji.

Horoskopy dzienne, tygodniowe i miesięczne są pisane na podstawie analizy aktualnych pozycji Księżyca, Słońca i planet na niebie oraz ich związku ze znakiem Słońca. Jeśli inna osoba jest reprezentowana przez twoje Słońce (twój mąż, twój ojciec lub twój szef na przykład) nasze interpretacje będą najprawdopodobniej widoczne w ich życiu, a nie w twoim. Jest to coś, o czym należy pamiętać, czytając nasze ogólne interpretacje.

Zanim przejdziesz do codziennych, tygodniowych i miesięcznych horoskopów, najważniejszą rzeczą do zrozumienia jest ich rola w twoim życiu. Nie piszemy ich, aby przewidzieć twoją przyszłość i „odgadnąć”, co wydarzy się w twoim życiu. Są tutaj, aby cię zmotywować i pokazać, że jest coś, czym dzielisz się z innymi ludźmi. Nie należy się spodziewać, że będą na miejscu z powodu braku danych osobowych, ale mam nadzieję, że będą cię bawić, pokażą ci, że nie jesteś sam i pomogą ci wyczuć atmosferę, którą Twoje Słońce musi podjąć. w tej chwili.

Przy tym wszystkim myślimy, że najlepiej będzie, jeśli podchodzisz do naszych codziennych horoskopów, jakby to były ciasteczka z poranną kawą – kwestia przyjemnej rutyny.

https://dietasos.pl/slimberry/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.