Gdzie odnajdujemy miłość?

Ognisty, namiętny i proaktywny duch Wenus w Baranie zostanie silnie zintensyfikowany, ponieważ stanowi dzisiaj połączenie z Uranem. Będąc władcą wszystkich przeciwieństw, podniecenia, stresu, naszego układu nerwowego i doświadczeń naszego zewnętrznego ciała, Uran mówi o czymś niezwykłym, co zaszokuje nasz system i nasz emocjonalny świat. Żadna osoba nie jest odporna na jej wpływy, chociaż niektórzy mogą polegać na jej poprzedniku, odpowiedzialnym, powolnym i akceptującym Saturna, który właśnie dał głębokie fundamenty dla naszego miłosnego życia wczoraj.

Można powiedzieć, że ludzie, którzy zdecydowali się dzisiaj ożenić, zrobili to tylko po to, by wydostać się z obecnego życia. Niektórym może się udać w pogoni za wolnością, kończąc w obcym świecie Jedności, który chcą zbudować, podczas gdy inni zdają się pogrążać w głębokim nurcie, aby rozwodzić się na dłuższą metę. Relacje zintensyfikują się, objawiając się błyskawicami i fajerwerkami, lub rozpadają się. Uświadomisz sobie swoją wewnętrzną stabilność i równowagę, gdy będziesz obserwował swoje związki z jasnością i koncentracją na Jaźni.

Żyj chwilą!

Aby objąć pełną moc Urana i znak Barana, nasza kobieca Wenus ma zadanie odpuścić wszelką złość i własną bierną egzystencję. Powinno nas popychać w każdym kierunku, który błyszczy urodą, prowadzi nas, przejmuje, sprawia, że ​​tańczymy, jakby muzyka była zbyt głośna, aby ją zignorować. Wykorzystaj inspirację tego momentu i zrób coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś, ze swoim partnerem lub na własną rękę. Utwórz, przenieś, a następnie przenieś jeszcze kilka. Każdy ma dziś okazję zrobić krok naprzód i choć może być zbyt wcześnie, by uwolnić się od związków, które Cię obciążają, wciąż możesz uwolnić się od własnych ograniczeń i poczucia niekompetencji, braku wartości osobistej lub prostego braku zabawy. Graj swoją ulubioną piosenkę i tańcz, a następnie wybierz następną po prostu, aby ustawić swój głos za darmo.

Kiedy astrologowie mówią o Wenus, najczęściej wspominają o niej jako o najwyższej formie miłości, jaką odczuwamy dla innego człowieka i miłości, którą otrzymujemy od innego człowieka. Niestety, nasze skupienie na zewnętrznym świecie i na tych, którzy nas kochają, często oddziela nas od naszego własnego piękna. Wenus manifestuje się poprzez nasze więzy, to prawda, ale jest to oddech Boskiej Miłości, który odczuwamy dla siebie, a inni ukazują się w naszym życiu tylko po to, by to odzwierciedlać.

Gdzie jest miłość?

Ci z nas, którzy wyruszyli w jakąkolwiek duchową podróż, wiedzą, że jedna z ulubionych nauk stwierdza, że ​​”miłość, której szukamy, znajduje się wewnątrz”. Ale gdzie? Filozofia wypowiadana przez takie stwierdzenia może naprawdę sprowokować kogoś z uszkodzoną Wenus. Jest to bowiem osoba, która ma kłopoty w każdym segmencie życia, nie może znaleźć poczucia osobistej wartości w pracy, w intymnych związkach lub w codziennej rutynie. Uszkodzona Wenus oznacza frustrację w pięknie, dotyku, zaspokojeniu zmysłów, a gdy zostaje zahartowana przez Saturna lub jakąkolwiek zręczną siłę, odbiera magię i emocje z jedzenia, ubrań, makijażu, pieniędzy i naszego życia seksualnego.

Zamiast mówić o tych kwestiach w tonie filozoficznym, cofnij się o krok, wdychaj i uświadom sobie, że jeśli czujesz się zirytowany lekturą, prawdopodobnie jesteś gotów przestać czytać o miłości i musisz wyjść, aby przeżyć swoje życie. Zjedz to, co chcesz zjeść, idź na długi spacer, złamaj limit lub dwie, nawet jeśli jesteś zmęczony i masz czas, by się dobrze bawić.
Miłość do Ja musi być odczuwalna, a najlepszym sposobem odczuwania jej są zmysły i miłosne przeżycia, zadowolenie ciała i życie w tym konkretnym momencie. Zapomnij o przeszłości, przestań obsesyjnie myśleć o przyszłości i idź tańczyć. Zjedz ciasto i wyjdź. Pracuj z dedykacją, ale graj, gdy skończysz. Spędzaj czas z dziećmi i tymi, którzy rozśmieszają Cię, i nosić uśmiech, gdziekolwiek jesteś.

Równowaga między Miłością i miłością

W Wenus chodzi o równowagę, a jej skrajność sprawia, że ​​wierzymy, że „złe doświadczenia” prowadzą do dobrych i odwrotnie. Prawda jest taka, że ​​możemy tworzyć równowagę każdego dnia w naszej rutynie, a ona natychmiast pojawi się w reszcie naszego życia, bez bólu zawartego w równaniu. Jednej przyjemnej działalności może towarzyszyć jej „przeciwstawna” przyjemna działalność zamiast mrocznych, złych, złych okoliczności, a my nie musimy podchodzić do rzeczy jak dobro i zło, lub szczęśliwe i smutne.

Kawałek ciasta jest równie piękny jak spacer nad rzeką, a godzina z roześmianym dzieckiem może być równie satysfakcjonująca jak jego „przeciwstawny” czas na samotność. Kluczem jest odnalezienie piękna we wszystkim, co robimy i cieszenie się każdą chwilą twojego istnienia. Bez tej euforii nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zakochani w sobie, czyniąc nas niekompetentnymi dla prawdziwej miłości z każdym innym. W przypadku braku piękna i satysfakcji połączenie Wenus z Uranem staje się stresującą pulą oczekiwań, które nie są spełnione, i ciemną energią, która wywiera nacisk na twoją Duszę, aż do momentu, w którym się przełamie i uwolni od łańcuchów zależności – nie miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.