Dlaczego rzeczy się psują

Mars jest władcą materialnego świata, naszej zwierzęcej natury, agresji zarówno w zdrowych, jak i destrukcyjnych formach i naszego związku z planetą Ziemią. Kiedy Mars jest w znaku, który czyni go słabym, mamy do czynienia z problemami zebranymi w naszej czakrze korzenia, naszym pierwszym ośrodku energetycznym, dopóki nie zrozumiemy potrzeby naszego fizycznego ciała na swojej drodze, aby pokazać nasze słabości. Mars przez jakiś czas padał w raku, przenikał emocje, płuca i serca, nasze relacje z bliskimi ludźmi i nasze miłosne relacje z samym sobą. Wielu z nas wpadło w złość, rozdrażnienie, nerwowość i zajmowało się trądzikiem, alergiami i silnymi reakcjami fizycznymi na doświadczenia z zewnętrznego świata. Niezależnie od sytuacji, ważne jest, aby znać jej cel w życiu, aby poradzić sobie z konsekwencjami z nieco większą łatwością.

Mars i nasza czakra korzeni

Podstawowym celem naszej czakry korzeniowej jest dostarczenie naszemu organizmowi energii, której potrzebuje do dobrego wykonywania, utrzymując stałą temperaturę i stabilne ciśnienie krwi. Jest to nasze połączenie z rdzeniem Ziemi i jako takie jest pulą nieskończonej mądrości znalezionej w Matce Naturze. Głównym wyzwaniem dla tego centrum energetycznego jest strach i odkryjemy, że w tych momentach naszego życia, kiedy Mars jest kwestionowany, musimy pogodzić się z naszymi lękami, naszą frustracją i wszystkim, co sprawia, że ​​jesteśmy niecierpliwi z powodu braku równowagi energetycznej. nosić w sobie.

Co łamiemy

Zadaj sobie pytanie, jak wpłynął na Ciebie czerwiec i lipiec, a jeśli straciłeś długoterminową umowę, zepsułeś telefon lub komputer, musiałeś się rozstać z pracownikiem lub złamałeś nogę. Jak tylko zauważysz sytuację z perspektywy, która skupia twoje lęki, zobaczysz, że zbyt długo się stresujesz w stanie, który spowodował zbyt duży stres w twoim życiu. Te nowe, stresujące sytuacje wydają się być prostym stwierdzeniem, że nadszedł czas na zmiany.

Jednym z najbardziej ekstremalnych sposobów, aby odkryć, że przesadziłeś we wszystkich dziedzinach życia, jest cierpienie z powodu złamania kości w twoim ciele, szczególnie w kończynach dolnych, ponieważ tam właśnie zewnętrzny świat odbija się na wewnętrznym, jak gdyby wszystkie inne sygnały znaki ostrzegawcze prowadziły donikąd i niczego cię nie nauczyły. Szkody wyrządzone fundamentowi i strukturze naszego ciała są zawsze najwyższą formą ostrzeżenia. Wszyscy powinniśmy być wdzięczni za sygnały z zewnętrznego świata, poświęcając swój czas, aby powiadomić nas, gdzie popełniliśmy błędy, zanim nasza fizjonomia zostanie zagrożona lub zraniona.

Potężna wiadomość

Ponieważ zablokowana energia naszego Marsa przyniosła niszczycielskie siły w różne obszary naszego życia, musimy uznać, że dążyła do zerwania z rzeczą, której najbardziej potrzebowaliśmy, aby zaspokoić nasz głód. Jeśli cała nasza energia zostanie wprowadzona do pracy, a my zapomnieliśmy spać, jeść i dbać o siebie, prawdopodobnie zepsuliśmy nasz komputer, walczyliśmy z kolegą lub nawet porzuciliśmy ważną pracę. Niezależnie od przypadku, mieliśmy szansę, aby spróbować i przez to przejść, lub po prostu pozwoliliśmy, by rzeczy ześlizgnęły się po ich sposobie i sposobie, w sposób, w jaki Wszechświat też ich chciał. Nasze decyzje były oparte na naszej zdolności słuchania siebie, naszych potrzeb i postrzegania czasu i świata materialnego. Tylko jeśli będziemy gotowi, w pełni wypoczęci i skupieni na Jaźni, powinniśmy ponownie rozpocząć „zepsuty ślad”.

Wiadomość o czymś przełamującym można sobie wyobrazić jako duży, czerwony znak „Stop”. Kiedy wyobrazisz sobie ten znak przed twarzą, podejdź do stresu chwili z głębokim oddechem i uświadom sobie, że tym razem posunąłeś się za daleko. Stany naszych osobistych granic i emocjonalnych i fizycznych ograniczeń przepychają nas przez krawędź, powodują upadek i sprawiają, że rzeczy znikają, przestają działać, nasi klienci odwołują się, a nasze zwierzęta gryzą. W tych dniach twój kot prawdopodobnie podrapał twoją rękę, twój nóż zsunął się i przeciął palec, a technologia zawiodła cię w potrzebie.

Aby uczyć się z okresu, który jest teraz za tobą, zamknij oczy, oddychaj i poczuj, czego potrzebujesz w tym czasie. Jeśli potrzebujesz odpoczynku, poświęć czas na odpoczynek, jeśli potrzebujesz aktywności fizycznej, ćwicz. Uczyń życie prostszym i znośniejszym zamiast zmuszać się w zbyt wielu kierunkach, zapominając o tym, czego naprawdę potrzebuje twoje ciało. Spać, jeść zdrowe posiłki, chodzić i oddychać po raz kolejny, a zobaczysz wszystkie inne rzeczy nagle naprawić, leczyć i skleić. Prawdziwym wyzwaniem jest stawienie czoła naszym ograniczeniom i zobaczenie, kiedy musimy zatrzymać i obserwować nasz stan ciała i serca. Jeśli nie zrobimy tego sami, nasza rzeczywistość zrobi to dla nas w kolejnym wyzwaniu Marsa. Naprawdę nie ma sensu rozgniewać się na Wszechświat za przypomnienie nam naszych fizycznych potrzeb i naszej prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.