Czego najbardziej się boimy?

Jedyną rzeczą stojącą między nami a naszą misją, po której następuje stan szczęścia, którego szukamy, jest strach. To skała, której nie możemy pokonać, ostatecznie ukazując się w strachu przed śmiercią i nieznanym, która następuje. Strach nas napędza, przyciąga nas i zabija nas w końcu, a jeśli obciążymy się paniką, gotową do ucieczki, możemy odkryć, że nie ma dokąd uciec i nie ma czegoś takiego w tym życiu, że nie jesteśmy odważni. wystarczy stawić czoła.

Aby rozpoznawać cienie na narodzinach, będziemy obserwować ich ósmy dom i wszystko, co w nim ukrywa, wraz z każdym aspektem, jaki czyni jego władca. Na większą skalę zobaczymy, że każdy znak Słońca ma swój własny ósmy dom, do którego należy się zobowiązać, i ten rodzaj niesie ze sobą zestaw wyzwań. Czytaj dalej, aby odkryć, z czym musisz się zmierzyć, aby stworzyć podstawę na przyszłość, której pragniesz.

Baran

Ósmy dom, z którym musi się zmierzyć znak Barana, dźwiga drugą stronę Marsa, instynktownego, uczuciowego Skorpiona. Ponieważ jest to znak samej śmierci, możemy dostrzec jasność wyzwania każdego bohaterskiego Barana – stawić czoła punktowi, w którym wszystko się kończy, łącznie z ich życiem. Może to prowadzić do licznych mniejszych lęków, ataków paniki, kiedy myślą o chorobach, raku, masowych zniszczeniach i groteskowych ideach wojen nuklearnych i broni. Co dziwne, często widzimy, że przedstawiciele Ariesa są żołnierzami, angażującymi się w bitwy na wszystkich poziomach istnienia, tak jakby byli jedynymi gotowymi stawić czoła wyzwaniu tej głębokiej instynktownej potrzeby zachowania życia za wszelką cenę.

Byk

Znak Taurusa przynosi Marsowi szkodę, a to może sprawić, że jego przedstawiciele są dość statyczni ze strachu przed ich materialnymi okolicznościami, w poszukiwaniu bezpieczeństwa, jeśli chodzi o jedzenie na stole. Mimo to ich największym strachem jest ósmy dom w Strzelcu, miejsce życia po śmierci i przyszłość poza zmianami. Przekonasz się, że Taurus tak naprawdę nie boi się zmian tak bardzo, jak obawiają się tego, co nastąpi po nim, a niepewność, brak wizji lub własnych przekonań może ograniczyć ich do osiągnięcia swoich celów. W pewnym sensie Taurus jest chroniony przez sam strach, a ich praktyczna natura uczy ich, że ich osobiste granice zależą od ich zdolności słuchania zmysłów, które ostrzegają ich przed niebezpieczeństwem. Mimo to muszą oczyścić swoją wizję i zobaczyć, że optymizm i wiara są jedynymi rzeczami, które zabierają ich tam, gdzie chcą.

Bliźnięta

W ósmym domu każdego Gemini kryje się ten przerażający znak Koziorożca. Ponieważ sama wywołuje panikę, widzimy, że te osoby mają wiele spraw do załatwienia, zwykle wszystkie obracają się wokół odpowiedzialności, którą muszą wziąć na siebie. Co ciekawe, beztroska i lekka natura Bliźniąt, ich uśmiech i ich ludzki dotyk, łatwo oszukują nas i odciągają od wszelkich pomysłów na strach w ich podejściu. Wygląda na to, że mają solidne fundamenty, z którymi trudno sobie poradzić, jakby obawiali się całej struktury, ograniczeń i więzów, które mogłyby ich powstrzymać. Niestety, ze strukturą powstaje uziemienie i zobaczą, że tylko zatopienie się w rutynie Koziorożca przenosi ich w kierunku wolności, której potrzebują.

Nowotwór

Znak Raka ma kilka rzeczy do przezwyciężenia, jeśli chodzi o sprawy strachu. Władca ich znaku pada w Skorpionie, ale Scorpio jest znakiem, który kochają przez swój piąty dom, czyniąc ich autodestruktywnymi w pewnym sensie, z potrzeby przeskoczenia nad stanem strachu, że pokolenia poprzedzające je pozostały jako dziedzictwo. Jednak ich prawdziwe ograniczenia wynikają z ich lęku przed „zbyt dużą wolnością”, anarchii i chaosu widzianych przez znak Wodnika, a przekonasz się, że łatwo zwracają się do kontrolowania dziwaków, jeśli ten stan wewnętrzny zwycięży. Wielu przedstawicieli Raka będzie trzymać się swojego małżeństwa lub wizerunku rodziny, z którym walczą, aby stworzyć, z obawy, że się uwolni, rozwodu lub wstrząśnie ich emocjonalnym światem. W pewnym sensie obawiają się stresu i zmian w jego stałej formie, czując, jakby zagrażał ich stanowi spokoju.

Lew

Jeśli chodzi o strach, Leo ma największe wyzwanie dla wszystkich znaków zodiaku, ponieważ ich misją w życiu jest absolutna odwaga i pewność siebie. Ich ósmy dom może być wypełniony rozmaitymi cienistymi, zamglonymi rzeczami, ponieważ jest osadzony w tajemniczym znaku Ryb i można bezpiecznie powiedzieć, że najbardziej obawiają się złudzeń, nieuczciwości i rozczarowań. To jest wytłumaczenie ich potrzeby jasności i prostoty w podejściu otaczających ich ludzi, ponieważ ich świadomość świata szuka otwartości i uczciwości, aby mogli czuć się bezpiecznie. Z Neptunem, który spadł na ich znak, mają niewiarygodne zadanie, aby zobaczyć jego piękno i magię, zaprzeczając ich fizjologii wszystkich leków, alkoholu, narkotyków lub jakichkolwiek substancji, które zmieniają ich postrzeganie. Tylko w absolutnym zdrowiu i jasności odkryją niesamowitą bajkę, która otacza ich naturę i samo życie.

Panna

Zadaniem każdej Panny jest znaleźć inicjatywę potrzebną do rozpoczęcia czegoś nowego w życiu i stawienia czoła wewnętrznemu gniewowi, który je waży. Ich strach przemawia przez znak Barana, dając im dreszcze za każdym razem, kiedy konflikt jest potrzebny, albo ich niepewność egzystencjalna wciąga. Na ich drodze ku spełnieniu się w materialnym świecie i pokoju, którego szukają dla swojej Duszy, muszą stawić czoła swoim instynktom, ich seksualność i wszystkie te rzeczy, które uważają za agresywne i brutalne w „prawdziwym świecie”. Racjonalność może pomóc w ich przypadku, uświadamiając im swoje cele, ale nie zrobi zbyt wiele dla wszystkiego, czego potrzebują, aby dowiedzieć się więcej o irracjonalnych, nieświadomych i poszlakach, których ich umysł nie jest w stanie zrozumieć.

Libra

Może wydawać się dziwne, widzieć znak Byka w ósmym domu Wagi, ale jest to logiczne, kiedy o tym myślisz. Waga jest oznaką równowagi, delikatności i doskonałej struktury, zawsze martwiąc się o sposób, w jaki reszta świata postrzega ich działania. Teraz wyobraź sobie Taurusa z pokazanym brzuchem, dużym kawałkiem ciasta w ustach i dresami, które mają paskudne słowa napisane na nich, ale ostrzegają tylko dlatego, że są wygodne. Zadaniem Wagi jest objęcie drugiej strony piękna, uwolnienie się od lęku przed intymnością, ziemskimi więzami i oddawanie się grzesznym zadośćuczynieniu bez poczucia winy. Muszą zaakceptować ugruntowanie, wpaść w rzeczywistość i nie byłoby to trudne zadanie, gdyby nie byli tak wysoko w swoich doskonałych planach i wysokich oczekiwaniach, które muszą spełnić, by byli usatysfakcjonowani.

Skorpion

Kiedy myślisz o Scorpio, możesz pomyśleć, że nie ma niczego, czego ten znak się obawia. Ponieważ jest to miejsce strachu, jest paradoksem, gdy widzi się ich przerażonych i prawdziwie lekceważących wszystko, co jest przerażające i zazwyczaj marszczone. Jednak mają ósmy dom, do którego należy się zwrócić i nie jest to w żadnym razie zwyczajne, ponieważ ich lęk sprowadza się do spraw Bliźniąt. Jest to strach przed powierzchownością, głupotą i zbyt wieloma bezsensownymi słowami, a oni dosłownie będą się bać wypowiadania tego, co jest w ich umyśle i wyrażania ich prawdziwej natury, jeśli nie są całkowicie dumni z tego, kim są. Największym lękiem przed instynktownym, głęboko emocjonalnym i niewyobrażalnie inteligentnym Skorpionem wydaje się być ich ludzka natura, błędna, racjonalna i często doskonale zwyczajna w codziennym, beztroskim wyrażeniu.

Strzelec

Jeśli chodzi o sprawy lękowe, znak Strzelca jest tym, który stoi na swój sposób, ponieważ boją się znaku, który powinien ich wywyższyć i sprawić, by znaleźli swój prawdziwy kierunek. Rak ukrywa się w głębi ich ośmiu domów, a wraz z nim lęk przed więzami rodzinnymi, intymnością i miłością w swobodnym, stałym płynięciu. Prawda jest taka, że ​​jest to strach przed emocjami i tymi, którzy dali im swoje korzenie, w ostatecznym widzeniu, postrzeganym jako strach przed odpoczynkiem w jednym miejscu po śmierci. Bez zmiany czują, że ich serca zatrzymają się, ale zmieniają skórę w świadomości emocjonalnej, akceptacji i przebaczeniu, a żadne biegi nigdy nie przyniosą ich do domu, jeśli nie zaangażują się w poważne poszukiwania Duszy.

Koziorożec

Największym strachem każdego Koziorożca jest zdominowanie i spalenie przez ego, ponieważ presja, którą odczuwają każdego dnia, staje się zbyt trudna do zniesienia, jeśli ktoś inny będzie rządził ich życiem. Ich strach jest zabarwiony stałym znakiem Lwa i niełatwo jest podejść do niego, zmienić go lub zmienić, bo zdają się obawiać, że prześladują ich własną osobowość. Będzie to manifestować się uporem, aby nie chcieć być w pełni świadomym rzeczy w życiu, i wydaje się, że boją się ich zaufania i odwagi, tak jakby bali się swojej wewnętrznej Jaźni i tego, co ona może zrobić i wybrać, jeśli ją uwolnią. Każdy publiczny występ będzie musiał być praktykowany bezsensownie, a oni będą mieli problemy z wykonywaniem i dzieleniem się swoim wizerunkiem ze światem. Konieczne jest, aby objęli swoją siłę woli i dominację, aby naprawdę świecić w tym życiu i osiągnąć wyżyny, do których zostali stworzeni.

Wodnik

Specjalny we wszystkich rzeczach w życiu, każdy Wodnik obawia się znaku Panny, szczegółów, rzeczywistości i „niziołków”, które mogą wejść w ich życie. W pewnym sensie obawiają się własnej inteligencji i głębi, a wraz z nią choroby i problemy mogą ujawnić ich fizjologię. Wszyscy lekarze i ci, którzy mogą być nosicielami złych wieści, jeśli chodzi o zdrowie, będą mile zaskoczeni. Ich główny problem kryje się w racjonalności połączonej z praktycznym podejściem, gdyż ich rozmarzona egzaltacja Neptuna sprawia, że ​​bardziej pragną i czują więcej, inspirują się czymś więcej niż pozwala rzeczywistość. Gdy przyjmą rzeczywistość, ich percepcja się zmieni i uświadomią sobie wysiłek potrzebny do przeniesienia nieba z ich umysłu do otaczającego ich świata realnego.

Ryby

Największy strach przed każdym przedstawicielem Ryba ukrywa się w znaku Wagi i chociaż mogą uwielbiać ideę doskonałej miłości, wspólnota jest prawdziwym problemem w ich świecie. Zobaczysz je często określane jako nieśmiałe i zamknięte dla relacji z innymi ludźmi, a przyczyny tego są w większości ukryte w tym, że obawiają się innych, dzielenia się, małżeństwa i wszystkich oficjalnych więzów wraz z odpowiedzialnością i oczekiwaniami, które przynoszą. Ich granice są często mgliste i nie rozumieją, gdzie się kończą, a druga osoba zaczyna, a to nie wnosi pocieszenia do ich życia. Każdy Pisces jest nieco introwertykiem, nawet jeśli świeci jasno w otaczającym je świecie, tworząc wiele kontaktów towarzyskich, gdy przechodzą przez życie. Jednak idea miłości wydaje się być ideałem, który najlepiej pozostawić poza zasięgiem, tak jakby ich podstawowy strach był w strukturze i zwierciadle, jakie ta osoba przedstawia w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.